Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * O velikonočním víkendu doma na fotbal
Vydáno dne 16. 04. 2014 (692 přečtení)

Naše mužstva shodně drží osmou pozici v tabulce s tím rozdílem, že "B" mužstvo má před pronásledovately zatím slušný náskok, tak první tým je obklopen soupeři s rozdíly jen několika málo bodů.

Svěřenci trenéra Jireše na jaře ani na čtvrtý pokus nezvítězili, i když v Čejeticích byli převážnou část zápasu třem bodům blíž. Na vedoucí branku domácích odpověděl před odchodem do kabin Niklfeld umístěnou střelou. Po změně stran však hosté nevyužili řadu šancí a soupeř z ojedinělé šance poslal Kosořické domů s prázdnou. Bez bodu zůstali v minulém kole také fotbalisté Dlouhé Lhoty, kteří v neděli zavítají na naše hřiště s výkopem v 17 hodin. Po porážce 0:1 s Kropáčovou Vruticí je náš soupeř jedenáctý, ale jen s jednobodovou ztrátou na osmé místo Kosořických. Podzimní zápas skončil nerozhodně 1:1. Obě branky padly v prvním poločase, za hosty mířil přesně Pára.

Fotbalisté rezervy po smolné porážce s Kropáčovou Vruticí zabrali na půdě Skalska a i přes řadu šancí skórovali pouze jednou zásluhou Lenera. Asi nejzajímavější pasáž byla k vidění v závěru, kdy hosté neproměnili řadu šancí. Po vyloučení Kubína ještě z ojedinělé šance mohli domácí vyrovnat, Kosořičtí nakonec první jarní vítězství uhájili. V sobotu od 17 hodin začíná duel s rezervou Doubravy, která po minulém vítězství 3:0 s Kropáčovou Vruticí, předstihla v tabulce Čistou a je druhá hned za suverénními Rejšicemi. První vzájemné utkání v této sezóně skončilo vítězstvím soupeře, který po bezbrankovém poločase nakonec slavil výhru 2:1. O jediný zásah Kosořických se postaral Stehlík.

Prozatím přátelskými zápasy odstartovala jarní část sezóny našim mini žákům. Tuto středu se žáci střetli s Dobrovicí a prohráli 9:6.