Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Začínají mistrovské turnaje mini žáků
Vydáno dne 24. 04. 2014 (670 přečtení)

Výčet jarních vítězství kosořických mužstev je doposud velmi strohý a nelichotivé číslo se zatím nepodařilo navýšit ani o uplynulém víkendu.

Hráči "A" mužstva s trenérem v sestavě hráli doma s rezervou Dlouhé Lhoty a aktivitu hostí přerušili vedoucí brankou Páry. O pár vteřin později však soupeř vyrovnal. Jelikož šancí bylo jako šafránu, další branku už diváci neviděli. Přes třicetibodovou hranici se v tabulce dostali tři týmy a tuto trojici uzavírají Kosmonosy. Další soupeř Kosořických nasbíral 32 bodů a na jaře zatím vyhrává co se dá. Zatím lze jako jedinou ztrátu označit duel s Benátkami, který skončil smírně 2:2. Minulý víkend však hráči Kosmonos porazili Čejetice 1:0. V podzimním klání museli Kosořičtí na domácím hřišti dotahovat, když už prohrávali 0:2. Utkání nakonec skončilo remízou 2:2, o obě branky se postaral Sabol.

Rezerva přivítala doposud neporaženou Doubravu. I v tomto utkání nepoznali hosté hořkost porážky, ale plný bodový zisk si nepřipsali. Bezbrankový zápas mohli domácí rozhodnout po rohových kopech Jiřího Boháčka, následné závary však Kosořičtí nevyužili. Nakonec mohli být domácí rádi i za bod, sólový únik soupeře bravurně zlikvidoval brankář. V netradičním čase od 15 hodin nastoupí hráči rezervy v Chotětově. Obě mužstva sousedí v tabulce, ale Kosořičtí nasbírali o deset bodů více. První vzájemný zápas skončil výhrou Kosořických 4:0, po dvou brankách vstřelili Pavlíček a Libor Boháček.

Na rozdíl od kategorie dospělých čeká naše nejmenší zcela nové rozlosování s jinými soupeři než na podzim. Mini žáky čeká v neděli první jarní mistrovský turnaj na Akumě v Mladé Boleslavi. Ve středeční generálce naši žáci prohráli 8:3 s Loučení.