Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" mužstvo přivítá lídra soutěže
Vydáno dne 15. 05. 2014 (703 přečtení)

Naše mužstva se pohybují přibližně ve stejných patrech tabulky. Necelý měsíc před koncem sezóny hrajeme zase doma.

Venkovní zápas skončil pro kosořické "A" mužstvo opět ziskem tří bodů trefou Malíka před poločasovou přestávkou. Zápas rozhodla právě tato branka a Kosořičtí i podruhé v této sezóně porazili Krnsko. Na podzimní duel v Předměřicích však Kosořičtí nemají zrovna dobré vzpomínky a po porážce 3:2 mají soupeři co oplácet. Utkání startuje v neděli od 17 hodin. Hráči Předměřic si celý zápas udržovali náskok, hosté dokázali korigovat brankami Páry a Konečného, ale vyrovnat nakonec nedokázali. Na jaře nemají fotbalisté Předměřic na růžích ustláno. Máme na jaře odehráno osm kol a z toho šest hráči Předměřic prohráli. Naposledy minulý týden doma s Kostelním Hlavnem 0:3.

Hráčům "B" týmu se minulý týden podařilo velmi rychle otočit vývoj utkání v Bezně po vlastní brance domácího hráče a pokutovém kopu Darmoše. Bezenští však před odchodem do kabin srovnali stav, který vydržel až do závěrečného hvizdu. Kosořičtí si takto připsali již sedmou remízu a nadále okupují osmou pozici. Tuto sobotu od 17 hodin přivítají naši hráči vedoucí rezervu Rejšic. Soupeř si v uplynulém kole poradil s Mukařovem v poměru 3:1. První duel této sezóny skončil výhrou Rejšic 4:1, které už po prvním dějství vedli 3:0. Zkorigovat se podařilo Liboru Boháčkovi až na začátku druhého poločasu.

Mini žáci po několika dnech opět sehráli přípravné utkání a v neděli od 9 hodin cestují do Mladé Boleslavi k dalšímu mistrovskému turnaji. Ve středu nestačili doma na Dobrovice a prohráli 0:4.