Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" tým jednoho lídra sesadil, nyní vyzve dalšího
Vydáno dne 22. 05. 2014 (646 přečtení)

Není zase tak běžné, aby během jednoho víkendu vyhrála obě naše mužstva dospělých. Minulý víkend se ovšem vydařil, navíc v domácím prostředí.

Fotbalisté "áčka" poprvé na jaře vyhráli také před svým publikem. Soupeři z Předměřic tak oplatili podzimní porážku a zvítězili 3:1. Dvě trefy si připsal Macháč a jednu Malík. Sobotním výkopem od 17 hodin startuje pro Kosořické další kolo a to v Řepově. Poslední celek tabulky minulý týden prohrál doma s Krnskem 2:3. Náš soupeř začal jarní část sezóny nadějně a vypadalo to, že hráči Řepova by mohli sestupové vody rychle opustit. Z úvodních čtyř jarních zápasů se Řepovským podařilo tři vyhrát a jedno skončilo remízou. V dalších kolech však náš soupeř už nezískal ani bod. Na podzim jsme doma zvítězili 4:2, i když do vedení šel soupeř. Remízový poločas zařídil po rohovém kopu Černý. Po změně stran domácí otočili vývoj utkání brankami Niklfelda a Malíka. Hostujícímu celku se podařilo zkorigovat, ale Konečný pečetil výhru Kosořic.

Dařilo se i "B" týmu, který opět po nevydařeném prvním poločasu zabral ve druhé pětačtyřiceti minutovce. Navíc se jednalo o sousedské derby s rezervou Rejšic. Vedoucí tým však o dvoubrankové vedení přišel pěti zásahy Kosořických ve druhém dějství. Dva zásahy uštědřil soupeři Darmoš, po jedné přidali Krátký, Tříska a Dufek. Stejně jako "A" mužstvo hrají hráči rezervy také v sobotu od 17 hodin a opět je čeká zápas s lídrem tabulky. Nově se do čela dostali fotbalisté Čisté po výhře nad Beznem 2:0. Podzimní zápas skončil jasnou výhrou Čisté v poměru 0:3.

Mini žáci na mistrovském turnaji získali tentokrát pouze bod za remízu s Kropáčovou Vruticí. V celkové tabulce však nadále drží třetí místo se sedmi body. Ve středu naši žáci nestačili Loučeni a prohráli 12:5. Střelecky se za naše mužstvo prosadili 3x Martin Rösler a 2x Tadeáš Mojžíš. O víkendu se příznivci našich nejmenších hráčů dočkají mistrovského turnaje v domácím prostředí. Turnaj startuje v neděli od 9 hodin, tak přijďte podpořit naše žáčky.