Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Cestujeme do Bělé pod Bezdězem
Vydáno dne 10. 09. 2014 (758 přečtení)

První vlaštovku v podobě remízového bodu posbírala kosořická mužstva o uplynulém víkendu. Nyní cestují opět na půdy soupeřů rozšířit bodový stav.

Poslední Kosořice zajíždí na hřiště desáté Bělé pod Bezdězem, se kterou se naposledy utkaly v I.B třídě. V sezóně 2011/2012 jsme obě utkání prohráli vždy se stejným výsledkem 2:1. V tomto ročníku sestoupil náš soupeř z nejnižší krajské soutěže a po třech kolech zatím nasbíral tři body. A to ve druhém kole s Krnskem 2:1. S tímto soupeřem Kosořičtí v minulém kole remizovali 1:1 díky proměněné penaltě Niklfelda.

Oslabený "B" tým statečně vzdoroval v Mukařově a dlouho sahal po třech bodech. Nakonec domácí v závěrečných minutách vyrovnali. Po výsledku 2:2 a dvou trefách Darmoše získali Kosořičtí první bod do tabulky. V tomto kole stejně jako "A" mužstvo cestují do Bělé pod Bezdězem. V neděli od 17 hodin změří síly s taktéž desátým týmem tabulky, který má rovněž tři body. Jak vidno, oba kluby mají momentálně družstva na stejných pozicích v tabulce. Minulou sezónu skončil nejprve domácí duel s Bělou remízou 2:2 brankami Bartoníčka a Konečného. V posledním duelu sezóny však Kosořičtí na půdě soupeře zvítězili 3:5 díky hattricku Darmoše a trefám L. Boháčeka s Pavlíčkem.