Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Konec poloviny sezóny se přiblížil
Vydáno dne 13. 11. 2014 (754 přečtení)

Blíží se závěr podzimní části sezóny, který se při pohledu na tabulku nevyvíjí zrovna podle našich představ. Tento víkend jsou ve hře ještě tři body.

"A" tým bez nemocného trenéra Hájka zvítězil v Kropáčově Vrutici 1:2. První poločas nebyl z pohledu hostí ideální, domácí mohli vést daleko vyšším rozdílem než jen 1:0. Naštěstí Kosořičtí po změně stran zabrali a brankou Macháče vyrovnali. O chvíli později si Kučerův centr srazil obránce do vlastní sítě. Na poslední zápas tohoto roku přicestuje nelehký soupeř. Třetí tým z Dlouhé Lhoty má na kontě 22 bodů. Kosořičtí se po vítězství posunuli na devátou pozici s 15 body. Oba zápasy loňského ročníku skončily stejným výsledkem - 1:1. Na podzim se mezi úspěšné střelce zapsal Pára. V jarní odvetě se opět trefil Pára a hned o minutu později hosté dokázali vyrovnat.

V Kropáčově Vrutici se naopak příliš nevedlo rezervě, která prohrála 5:3. Dvakrát přesně mířil Jiří Boháček a jednou Darmoš. Kosořickým tak i nadále patří dvanáctá pozice. Ještě hůře jsou na tom fotbalisté rezervy Skalska s šesti body. Oproti Kosořickým se soupeři podařilo získat alespoň bod v minulém kole. S Mukařovem remizoval 2:2. Vzájemná bilance z minulé sezóny hovoří jasně ve prospěch Kosořických. Na podzim Kosořičtí soupeře deklasovali výsledkem 5:0 po dvou brankách Darmoše a Pavlíčka, jednu přidal Vavrik. Odveta už byla na góly chudší, o jediný zásah a tři body se postaral Lener v 60. minutě.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )