Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * I po změně času se hraje od 15, respektive 14 hodin
Vydáno dne 25. 03. 2015 (681 přečtení)

Lepší start klubu do jarních odvet jsme si asi nemohli ani přát. Pravda, obě mužstva sice na domácím hřišti po první pětačtyřicetiminutovce prohrávala, ale dokázala ještě vývoj zvrátit.

Již dopoledne odstartovali druhou část sezóny svěřenci trenéra Hájka a po půl hodině hry prohrávali 0:2. Hned vzápětí potrestal soupeřův faul Pára z pokutového kopu. Druhé dějství už bylo v režii Kosořických, kteří brankami Malíka a Mašky nakonec zvítězili 3:2. První jarní cesta ven bude do Mnichova Hradiště, kam se hráči "A" týmu chystají v sobotu ke střetnutí s místní rezervou. Podzimní duel Kosořickým vůbec nevyšel, soupeř zaslouženě zvítězil na našem hřišti 0:3. V prvním dějství se hosté v rozmezí pěti minut dvakrát prosadili. Bohužel ani po změně stran se výkon domácích nezlepšil a navíc hosté ještě vstřelili jednu branku. Nyní oba soupeři sousedí v tabulce s rozdílem jediného bodu.

Hráči rezervy také nezačali před svým publikem nejlépe a po úspěšné penaltové exekuci J. Boháčka byl poločasový výsledek 1:2. Ve druhém poločasu se však domácí rozstříleli a po brankách J. Boháčka, Bešíka, L. Boháčka, Lenera zvítězili 5:2. V neděli cestuje "B" mužstvo na zápas do Nové Vsi, kde je výkop již ve 14 hodin. Náš soupeř spolu s Kosmonosy vévodí tabulce IV. třídy s 31 body. Kosořičtí jsou na 11. pozici s třinácti body. První vzájemný zápas skončil těsnou výhrou soupeře. Duel v Kosořicích skončil 3:4.