Datum: 24. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "A" mužstvo čeká ve středu dohrávka
Vydáno dne 29. 04. 2015 (609 přečtení)

Další z úspěšných víkendů mají za sebou fotbalisté Kosořic. V domácích podmínkách ani jedno z mužstev nezaváhalo.

V dohrávce odloženého kola přivítají hráči "A" mužstva fotbalisty Krnska a to již tuto středu od 17 hodin. Soupeř na jaře zatím bodoval jen v úvodních dvou kolech. V posledním duelu náš soupeř nestačil na celek Kostelního Hlavna a prohrál 4:2. Podzimní zápas skončil smírně 1:1. O vyrovnání se v závěru utkání postaral Niklfeld z pokutového kopu.

Hráči "A" mužstva změřili síly s jedenáctou Akumou. Na úvodní branku Macháče hosté bleskově zareagovali vyrovnávací trefou. Pět minut před koncem prvního poločasu však domácím vrátil vedení Pára proměněným pokutovým kopem. Po změně stran se hosté marně snažili o vyrovnání, i když v několika případech jim scházeli centimetry. Úspěšný start v jarní části sezóny zatím absolvují i fotbalisté Kostelního Hlavna. V dosavadních pěti kolech jen jednou prohráli. Oba aktéry dělí pouhé čtyři body. Na podzim Kosořičtí doma zvítězili 3:0 po brankách Niklfelda, Macháče a Řeháka.

Rezerva taktéž v domácím prostředí rozstřílela Chotětov 5:1. Na výsledku měl výrazný podíl Grus z "A" mužstva, který za půl hodiny vstřelil hattrick a poté s obnoveným zraněním musel opět odstoupit. Poté se z pokutového kopu nemýlil Jiří Boháček a poslední trefu zaznamenal Krátký. Nyní cestují hráči "B" týmu do Doubravy, kde je výkop v neděli od 14 hodin. Podzimní duel skončil v jasné režii hostí, kteří u nás zvítězili 3:0.