Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Druhý květnový svátek opět dohrávka
Vydáno dne 07. 05. 2015 (627 přečtení)

Na jaře museli kosořičtí fandové nezvykle zkousnout porážky obou týmů dospělých. O prodlouženém víkendu čeká na fanoušky tři domácí zápasy.

Odložené utkání tento týden sehrají i hráči rezervy. Na Den vítězství přivítají na domácí půdě dvanáctý Mukařov, který doplatil na nedovolené nasazení vyloučeného hráče a po bodovém odečtu se propadl až za Kosořické. Soupeř naposledy vyhrál 11. dubna, o motivaci tedy nebude mít nouzi. Kosořičtí poprvé na jaře padli v Doubravě, místní rezervě podlehli 2:3. O obě branky se postaral Lener.

Další střetnutí sehraje "B" mužstvo už o den později s rezervou nedalekých Pěčic. Přes rozpačitý jarní start se soupeři začíná plnit bodové konto. Minulý víkend si hráči Pěčic doma poradili s Mukařovem 2:1. Podzimní duel skončil jednoznačným vítězstvím domácích 3:0.

S prázdnou odcestovali z Kostelního Hlavna také hráči "A" týmu. Za stavu 2:0 se při ojedinělém startu za první mužstvo prosadil Adámek a snížil na konečných 2:1. Soupeř tak Kosořickým odčinil podzimní porážku. Nyní fotbalisté Kosořic v neděli od 17 hodin přivítají "A" mužstvo Bezna. Soupeř se v posledních duelech výsledkově zvedl a minulý víkend získal čtyři body. Hráče Krnska v uplynulém kole rozstřílel 6:1. Duel Bezna s Kosořickými skončil remízou 1:1. Pět minut před koncem alespoň vyrovnal Macháč.