Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Harmonogram letní přípravy
Vydáno dne 15. 07. 2015 (1421 přečtení)

Těsně před startem letní přípravy je na čase poodkrýt soupeře, se kterými se naše mužstva střetnou před startem nové sezóny.
Aktualizace: 17. srpna 2015

:: Letní příprava  ::

25.7. So 18.00 Kosořice - Pěčice 0:5 I.B tř.
2.8. Ne 17.30 Kosořice - Všejany 3:2 okresní př.
8.8. So 10.00 Kosořice - Bakov n/J. 1:1 I.B tř.
8.8. So 14.00 Nemyslovice - Kosořice "B" ZRUŠENO III. tř.
15.8. So 10.00 Kosořice "B" - Kosmonosy "B" 2:4 III. tř.
15.8. So 17.00 Rožďalovice - Kosořice 3:3 okresní př.

Ostatní zápasy hrané v Kosořicích:

25.7. So 10.00 Benátky n/J. - Litol
8.8. So 17.00 SK Rejšice "A" - Semice

Kosořice - Pěčice 0:5
Branky: ---
Kosořice: Dufek (46. Abelovský) - Sedlák, Pára, Batala, Kučera - Malík, Maška, Niklfeld, Tříska - Macháč, Grus (střídali Darmoš, Bešík, Adámek, Sedláček)

V souboji brankářského klanu Dufků začali lépe spoluhráči Tomáše. Fotbalisté Pěčic v úvodu využili okének v defenzívě a ujali se vedení. Hosté nadále diktovali tempo hry a domácí od pohromy zachránilo hned vzápětí břevno. Svůj podíl na tom měl i David Dufek, který zlikvidoval několik příležitostí soupeře. Za Kosořické mohl vyrovnat Grus, jenže v úniku nevyzrál na brankáře. Naopak hosté trestali chyby nekompromisně a druhou brankou stanovili poločasový výsledek.
Třetí zásah přidali hráči Pěčic krátce po změně stran. Ve druhém poločase se domácí přeci jen dostali více k zakončení. Domácím však nebylo přáno. Malíkovo přehození gólmana se odrazilo do břevna a následně tentýž hráč mířil vedle. Svou silnější nohou se neprosadil ani střídající Darmoš. I když Abelovský pochytal několik šancí, dalším dvěma brankám zabránit nemohl.
Kosořice - Bakov 1:1
Branky: Malík
Kosořice: Dufek - Sedlák, Adámek, Batala, Malík - Tříska, Maška, Kraus, Kučera - Kováč, Grus (střídali Bešík, Adámek)

Fotbalisté Bakova v tomto duelu nemohli přijít Dufkovi na jméno. Ten, kromě vyrovnávací branky z pokutového kopu, pochytal i nejvyloženější šance soupeře. Již ve dvacáté minutě otevřel skóre Malík pěknou ranou z přímého kopu.
Rožďalovice - Kosořice 3:3
Branky: 2x Darmoš, Macháč
Kosořice: Dufek (46. Abelovský) - Sedláček, Štecher, Batala, Malík - Sedlák, Maška, Kraus, Kučera - Macháč, Kováč (střídali Darmoš, Bešík, Tříska, Grus)

V posledním testu před novou sezónou zavítalo "A" mužstvo do Rožďalovic. Domácí se díky lepšímu pohybu a přesnější kombinaci dostávali častěji před Dufkovu branku. Jako první se však prosadili Kosořičtí. Hlavní rozhodčí nařídil nepřímý kop po "malé domů" a Macháč po přihrávce Kováče otevřel střelecký účet. Další branky padaly až po změně stran a domácí třemi zásahy otočili nepříznivý stav. Ovšem jen do doby než nastoupil Darmoš a dvěma zásahy zachránil pro hosty remízu.