Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořické útočné duo si připsalo po jedné brance
Vydáno dne 24. 08. 2015 (525 přečtení)

Ostrý start do nové sezóny nečekal jen hráče a funkcionáře klubů. Svou premiéru si odbyl zbrusu nový informační systém Fotbalové asociace ČR, který na začátku prázdnin odstartoval elektronickými přestupy a o víkendu i zápisy pořizovanými prostřednictvím internetu.

SK Akuma Ml. Boleslav - TJ Sokol Kosořice "A" 1:2 (1:2)

Obě mužstva vstoupila do utkání aktivně a s cílem vstřelit jako první gól nové sezony. Rodila se však pouze řada nepřesností bez vyložených šancí. V 15. minutě se už ale radovali hosté. Malík zpětnou přihrávkou našel Gruse, který prostřelil domácího gólmana. Po vstřeleném gólu byli hosté aktivnější a měli míč více na svých kopačkách. 17. minuta přinesla centr kosořického Kučery na Mašku, ten však mířil vedle. Domácí mohli z několika šancí vyrovnat, ale kanonýr Strnad si neobul střelecké kopačky. Hosté se opět ukázali ve 30. minutě. Batala výborně našel Kučeru, který zatáhl míč po lajně, poté nahrál pod sebe na Malíka a domácí gólman lovil podruhé míč ze své sítě. Na konci poločasu se dostalo i na domácí. Po ztrátě míče na půli hřiště se k míči dostal boleslavský Hlaváček, přesně přihrál Strnadovi, který už pro tentokrát Dufka překonal.

Druhý poločas začali lépe domácí. V dobrých příležitostech se ocitli Hlaváček, Strnad a Valenta, góly z toho ovšem nebyly. V podobném duchu se nesly i další minuty. Na míči se drželi především domácí, kteří neúnavně bušili do hostující defenzívy. Kosořičtí kupili chybu za chybou a ojedinělé situace, do kterých se dostali, gólové nebyly. Po drtivou většinu času druhého poločasu se hráči Kosořic museli bránit. Podařilo se jim to i s přispěním bídné koncovky Akumy a vynikajícími zákroky svého brankáře Dufka. Hráči Kosořic tak zopakovali shodný výsledek jako na jaře.

Fotky ze zápasu

• Branky: 43. Strnad - 15. Grus, 30. Malík
  • Rozhodčí: Janda - Novák, Brodský
  • Diváků: 80