Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * V této sezóně poprvé na fotbal i v Kosořicích
Vydáno dne 28. 08. 2015 (602 přečtení)

Vcelku vydařený vstup do nového ročníku předvedli mužstva Kosořic na půdách soupeřů.

Svěřenci trenéra Hájka už po třiceti minutách hry vedli na Akumě 0:2. Vlastní chybou však dovolili soupeři ještě v prvním dějství zkorigovat. Po změně stran mohli domácí vyrovnat, ale poločasový výsledek platil i po závěrečném hvizdu rozhodčího. Poprvé na domácím hřišti se hráči "A" týmu představí proti Předměřicím. Soupeř po nepříznivém vývoji v loňské sezóně otočil stav utkání a v Kosořicích zvítězil 1:2. Skóre otevřel již v devatenácté minutě Tříska. Na jaře se karty otočili a Kosořičtí tentokrát loupili v Předměřicích. Na výsledku 1:2 se brankami podíleli Batala s Malíkem.

To Drahotovi svěřenci v prvním duelu neinkasovali, ale ani nenašli recept na soupeřovu obranu. V Obrubech patřil mezi nejagilnější střelce Darmoš. Stejně jako dalekonosný pokus Kubína však žádná akce brankou neskončila. Nyní přicestují fotbalisté Katusic, kteří v první kole zvítězili jednoznačně 5:0 nad rezervou Bezna. Na podzim hosté v Kosořicích zvítězili 1:3, jediným domácím střelcem byl Hájek. V odvetě byli hosté rádi za remízu 0:0, kdy přečkali několik dobrých šancí soupeře.