Datum: 23. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kromě dospělých se v popředí drží také mini žáci
Vydáno dne 09. 09. 2015 (587 přečtení)

Po uplynulém kole v okresních soutěžích zůstávají bez porážky už jen hráči rezervy.

Ve 3. kole museli zkousnout první porážku hráči "A" týmu, když ještě čtvrt hodiny před koncem vedli v Rejšicích 0:1 trefou Malíka. V závěrečné desetiminutovce však domácí třemi brankami duel otočili. Kosořičtí se přesto drží v popředí. Se šesti body okupují čtvrtou pozici. Výsledkem 1:0 vždy zvítězili fotbalisté Kosořic v minulé sezóně s Židněvsí. Na podzim rozhodl 2 minuty před koncem Batala a na jaře v domácím prostředí se z pokutového kopu nemýlil Pára. Náš soupeř prohrál v úvodních dvou kolech, v tom minulém však zabral a doma porazil Bezno 3:2.

Zatím stoprocentní zůstávají fotbalisté "B" mužstva. Na půdě Kropáčovy Vrutice pálil ostrými Darmoš, domácí už jen snížili na konečných 1:3. Rezerva se tak vyhoupla na druhou pozici. Do Kosořic v sobotu přicestují hráči Branžeže. Ti jsou prozatím pátí se čtyřmi body. Vzájemné zápasy byly v loňské sezóně bohaté na góly. Na podzim skončil duel smírně 4:4. Doma čtyřka z výsledku nezmizela, tentokrát však domácí zvítězili jednoznačně 4:0 dvěma brankami Darmoše a po jedné přidali Bešík a Konečný.

Minulý týden odstartovali soutěž také mini žáci a nevedli si špatně. Na turnaji ve Zdětíně obsadili pěkné druhé místo se 7 body. Ve středu hráli mini žáci také pohárové utkání s Akumou Mladá Boleslav. Po výsledku 3:7 v Belsport cupu bohužel končí. Tento víkend pokračují mistrovské turnaje v Kropáčově Vrutici, kde se naši žáci představí v sobotu od 9 hodin.