Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "A" tým venku bodoval zatím jen v prvním kole
Vydáno dne 20. 09. 2015 (703 přečtení)

Obrana ani útok rezervy Benátek nemá momentálně v okresním přeboru konkurenci. Jejich formu přijeli otestovat hráči Kosořic, proti kterým poprvé nastoupil Fingerhut, jenž dříve v hostujícím dresu působil. Oba týmy dělilo v tabulce pouhé tři body.

SK Benátky nad Jizerou "B" - TJ Sokol Kosořice "A" 4:1 (3:0)

Na začátku zápasu byl ve hře ovšem markantní rozdíl v pojetí hry obou týmů. Benátečtí se od úvodního hvizdu chopili iniciativy. Kosořičtí vyrukovali s jediným útočným hrotem. Domácí s útočníky Čadilem a Krýdou hýřili pohybem a již ve čtvrté minutě se právě Krýda ocitl za obranou. Nejprve zamířil do tyče, ale odražený míč už nasměroval do správných míst - 1:0. O chvíli později odstoupil zraněný Macháč a hosté museli zacelit mezeru v obraně. Ani to však nezabránilo Krýdovi ke vstřelení druhé branky. Po centru z pravé strany si i proti přesile našel míč a pohotově zakončil k tyči. Domácí byli nadále aktivnějším týmem, avšak na další příležitost si museli diváci pár minut počkat. Kosořičtí domácího Jíru příliš neohrožovali, osamocený Grus v útoku byl většinou dobře pokrytý. Ve 37. minutě Dufek neudržel míč po centru z levé strany a Novotný poslal míč do prázdné branky.

Ve druhém dějství se více hrálo také na polovině Benáteckých. Na větší příležitost však hosté nadále čekali. V 64. minutě se Krýda radoval z hattricku a bylo to již 4:0. Hosté navíc museli dvakrát střídat a zraněné Batalu s Grusem nahradili hráči "B" týmu. Postupem času se i Kosořičtí dostali několikrát do zakončení. Rychlonohý Malík několikrát pozlobil domácí obranu. Skrumáž před Jírou ale gólem neskončila. V 73. minutě Malík napoprvé neuspěl v souboji s benáteckým brankářem. Poté místo přihrávky si míč navedl více na střed, ale obrana jeho pokus zablokovala. Odraženého míče se zmocnil Niklfeld, počkal na správný okamžik a poslal míč k tyči - 4:1. Další branka už v tomto duelu nepadla a domácí po zásluze nadále vévodí okresnímu přeboru.