Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" mužstvo poprvé prohrálo brankou v nastaveném čase
Vydáno dne 24. 09. 2015 (492 přečtení)

Dva dosud neporažené celky změřily síly na hřišti v Doubravě. Domácí navíc ještě neztratili ani bod. Kosořičtí navíc po delší době nastoupili k zápasu s početnější sestavou než v předešlých utkání.

SK Jizeran Doubrava "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 3:2 (1:2)

Hbitější celek domácích začal před svým publikem aktivněji. Již po pár vteřinách se do šance dral Šimek. Také v dalších minutách útočili hlavně Doubravští, naštěstí pro hosty bez zásahu do černého. Pokud bylo potřeba, vypomohli Abelovskému i spoluhráči. Jako Libor Boháček, který na poslední chvíli zabránil zakončení domácího hráče do odkryté branky. Kosořičtí nápor domácích přečkali a ve 25. minutě zchladili příznivce domácích úvodní brankou. Míč se po souboji Darmoše s obráncem odrazil k Jiřímu Boháčkovi, na jehož pohotovou ránu Moc nedosáhl. O tři minuty později navíc Darmoš zatáhl míč do vápna, přihrál před branku a Krátký usměrnil míč za gólmana podruhé. Opaření hráči Doubravy se chvíli ze slepených branek vzpamatovávali a hosté ještě několikrát zakončovali. Ve 39. minutě však domácí zužitkovali rychlou akci, kdy Vedral propálil Abelovského.

Po změně stran Kosořičtí postupně střídali hráče, kteří ještě narychlo cestovali vypomoci na lavičku "A" mužstvu. Jiří Boháček mohl krátce po začátku vedení hostí ještě navýšit, po úniku však pálil mimo branku. V 51. minutě si hráči Doubravy vypomohli standartní situací. Střídající Nedošetko parádní ranou mířil přesně - 2:2. Remízový stav trval i v dalších minutách. Domácí vyslali na hřiště mladou krev a nadále měli více ze hry. S blížícím se koncem začali domácí chybovat ve finální fázi. Nakonec duel skončil stejně jako v loňské sezóně. Hlavní rozhodčí totiž daroval domácím pokutový kop v nastaveném čase. Abelovský byl sice blízko, ale Šimkovu ránu vytěsnit nedokázal.

• Branky: 39. Vedral, 51. Nedošetko, 90.(+2) Šimek (pen.) - 25. Jiří Boháček, 28. Krátký
  • Rozhodčí: Halbich