Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Domácí pevnost "A" týmu dobyta
Vydáno dne 28. 09. 2015 (500 přečtení)

Fotbalisté Kosořic po porážce v Benátkách nad Jizerou se vrátili na domácí půdu, kde mají stoprocentní úspěšnost. Soupeř z Čejetic měl v úvodu soutěže těžký los a v konfrontaci s předními týmy neuspěl. V posledních kolech však hráči Čejetic zabrali.

TJ Sokol Kosořice "A" - TJF Čechie Čejetice 2:4 (1:1)

Fotbalisté Čejetic vstoupili do zápasu dobře, spíše výborně. Domácí se nestačili ještě rozkoukat, hosté po úvodním hvizdu podnikli první útok a hned se měnilo skóre. Brankář Dufek absolvoval souboj s Kůtkem a odražený míč poslal Plintovič hlavou do odkryté branky již ve druhé minutě. Hororový začátek Kosořických nebral konce a hned vzápětí vyslal Kůtek kolmici na rozběhnutého Brože, který trefil vzdálenější tyč. Úvodní nápor hostí zakončil únikem Brož, přihrávkou do vápna však adresáta nenalezl. Ve 14. minutě se ale domácí z úvodní letargie rychle oklepali vyrovnávací brankou. Brejk Mašky skončil přihrávkou na Gruse. Ten se prohnal kolem Hubáčka a poslal míč do prázdné branky. Domácí postupně získávali půdu pod nohama a čejetická obrana měla podstatně více práce. Ve 25. minutě Grus využil chyby soupeře, podařilo se mu v tísni zakončit, ale zblízka mířil vedle. Kosořičtí přebrali iniciativu a v další šanci se ocitl opět aktivní Grus. Niklfeld vybojoval míč, jenže domácí útočník opět mířil mimo tři tyče. Domácí nezužitkovali slibnou příležitost ani ve 40. minutě. Na centr z levé strany naskakoval Tříska, míč však netrefil ani za ním dobíhající Kučera. Hosté v těchto minutách hrozili hlavně z brejků, jenže většinu již obrana zažehnala. Poslední slovo v první pětačtyřicetiminutovce měl kosořický Malík. Kličkou se zbavil brankáře, ale z úhlu nastřelil pouze boční síť.

O poznání lepší vstup měli hráči Kosořic do druhého poločasu. Ve 49. minutě otočili vývoj zápasu, po přihrávkách Páry a Malíka úspěšně zakončoval k tyči Tříska. Radost domácí měla ale krátkého trvání. V 54. minutě domácí chybovali a Plintovič druhou brankou v utkání srovnal stav. Hosté o pár minut později opět strhli vedení na svou stranu. Po rohovém kopu Polanka netrefil míč hlavou. Na zadní tyči však Kůtek zasekl míč a vrátil ho před branku, kde se tentokrát již Polanka nemýlil. Domácím svitla naděje v 64. minutě, kdy byl vyloučen čejetický Průcha po druhé žluté kartě. Kosořičtí byli častěji na míči, jenže jejich akce postrádali moment překvapení. Navíc v 73. minutě vystřelil zpoza vápna hostující Malák a dobíhající Brož zvýšil náskok svého týmu. Nadále se hrálo spíše na polovině Čejetic, obrana hostí nadále bez problémů odolávala. Hosté se už se do útočení příliš nepouštěli a spíše se snažili udržet míč na svých kopačkách. Hosté využili všechny hráče na střídání a svůj náskok již udrželi.

Fotky ze zápasu

• Branky: 19. Grus, 49. Tříska - 2. a 54. Plintovič, 62. Polanka, 73. Brož
  • Rozhodčí: Hloucal - Šebela, Janda
  • Diváků: 71