Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "A" tým splnil roli favorita
Vydáno dne 08. 10. 2015 (467 přečtení)

Porážku už hráči Kosořic okusili také na domácí půdě. V horší pozici jsou ale momentálně fotbalisté Bělé, kteří se třemi body uzavírají tabulku okresního přeboru.

SK Bělá pod Bezdězem "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 0:2 (0:1)

Zápas, který měl určitě svou kvalitu, jsme zvládli podle představ. Nedostali jsme branku, za což bych pochválil Martina Abelovského, který se vrátil do branky po delší pauze. Bohužel jsme přišli o svého nejlepšího střelce Michala Malíka, který dostal zcela správně červenou kartu za úplnou hloupost. Teď se budeme modlit, aby dostal co nejmenší trest. Hned od začátku mělo utkání náboj a spád, o který se přičinila obě mužstva. Bělá, která své mužstvo omladila a určitě bude mít v příštích letech jiné ambice, nebyla snadným protivníkem a svým pohybem a aktivitou nám dělala starosti. My jsme po dvou porážkách potřebovali vyhrát a jsem rád, že si to kluci uvědomili. První poločas, na perfektně připraveném pažitu, byl běhavý se spoustu soubojů. Rozhodla ho jediná branka "pozdějšího hříšníka" Malíka. Připravil mu ji krásně Niklfeld, který zachoval klidnou hlavu a v nelehké situaci využil svoji zkušenost a vyzval ho mezi dvěma obránci ke skórování. Poté ale přišel jeho zkrat - Malík byl do té doby naším určitě nejnebezpečnějším hráčem, toho si jistě všimli soupeřovi obránci a po nepěkném naskočení, kde soupeř ani nechtěl hrát balón, dostal jejich obránce žlutou kartu. Malíkovi seplo a úplně zbytečně soupeře strčil na zem. Nás to ale nerozházelo, naopak, bojovali jsme ještě víc a při vysokém presinku dobře hrajícího Mašky soupeř chyboval. Maška mu vypíchl balón, byl faulován, za což následovala žlutá karta, pro něj druhá a také musel předčasně do kabin.

Druhý poločas začala Běla odhodlaně a chtěla výsledek otočit. My jsme ale dobře kombinovali, drželi balón a soupeř neměl moc šancí. Pokud je měl, dobře zasáhl Abelovský. Bělští hráči několikrát doplatili na svoji nezkušenost, jak ve své zbrklé rozehrávce, tak i ve zbytečných faulech. Po jednom z nich Kraus nádherným balónem našel hlavu Páry, ten zkušeně sklepl do prostor, kde očekával agilního Třísku a pro něj už nebyl problém ho dostat do brány - 0:2. Do konce utkání jsme nepolevili a dohráli utkání s chutí a zkušeností.

Článek soupeře

Článek www.fotbalunas.cz

• Branky: 37. Malík, 53. Tříska
  • Rozhodčí: Nejedlo - Vaňousek, Grešo