Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Druhou polovinu zápasů odstartovalo "áčko" remízou
Vydáno dne 11. 10. 2015 (526 přečtení)

Hráči Mnichova Hradiště se také marně snaží dohnat vedoucí Benátky, ale z týmů okresního přeboru jim nejvíce dýchají na záda. V osmém kole zavítali do Kosořic, které aktuálně přišly o distancovaného Malíka. Naopak do sestavy se již vrátili Grus s Macháčem.

TJ Sokol Kosořice "A" - Mnichovohradišťský SK "B" 2:2 (1:1)

V úvodní čtvrt hodině se obě mužstva v chladném počasí pomaleji zahřívala. V dalších minutách si domácí vytvořili několik slibných akcí kolem soupeřova vápna. Unikající Grus našel ve druhé vlně nabíhajícího Mašku, kterému se však na poslední chvíli nepodařilo vystřelit. Hradišťský brankář tak čelil až střele Lenera po rohovém kopu Krause. Ve 26. minutě směřoval míč opět z kopaček Krause, ale hlavičkující Batala mířil vedle. O pět minut později Kosořičtí předvedli rychlou akci. Macháčův nákop doletěl k Niklfeldovi, který pohotově přenesl hru na druhou stranu a Tříska z dálky přehodil vybíhajícího brankáře - 1:0. Hosté Abelovského příliš nezaměstnávali, za zmínku tak stojí pouze pokus Vodáka za hranicí vápna. Po inkasované brance však fotbalisté Hradiště přidali. Domácí defenzíva odolávala do 44. minuty. Nohýnek poslal přesnou přihrávku na hranici vápna, kde se z čistajasna objevili dva hostující hráči na osamoceného Macháče. Matoušovi se podařilo přesně přihrát a Čermák už tváří v tvář Abelovskému nezaváhal.

Remízový stav však trval pouhé dvě minuty. Po autovém vhazování Bataly a souhře Mašky s Lenerem vypálil Niklfeld a Mocovi nakonec propadl míč až za brankovou čáru - 2:1. V 56. minutě trenér Mnichova Hradiště vystřídal a Šrytr se okamžitě zapojil do honby za vyrovnáním. Odcentroval z pravé strany a hlavičkující Matouš jen o centimetry minul vzdálenější tyč. Domácím se nedařilo zakončit žádnou z akcí, a tak hrozili spíše ze standartních situací. Do Krausova nadýchaného centru se hlavou opřel Pára, jenže zacílil vedle branky. V 60. minutě se před Abelovským opět zjevili dva osamocení hráči a Matouš s přehledem vyrovnal. Rozhodující trefu měl opět na hlavě kosořický Pára, po Krausově rohovém kopu se však výtečným zákrokem blýskl hradišťský gólman. Mnoho šancí už ve zbylých minutách k vidění nebylo. Hosté byli často lapeni ofsajdovou pastí a domácí se do zakončení už příliš nedostávali.

• Branky: 31. Tříska, 47. Niklfeld - 45. Čermák, 60. Matouš
  • Rozhodčí: Roth - Vlk, Nejedlo