Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Střídající Bartoníček režíroval obrat "B" týmu
Vydáno dne 03. 11. 2015 (532 přečtení)

Poslední zápas podzimu sehráli fotbalisté Kosořic před vlastním publikem. Domácí nastoupili s několika změnami v sestavě. Po několika měsíční pauze se v domácím dresu představil Pavlíček. Naopak pracovní povinnosti nedovolili start Darmoše a Krátký přicestoval až v průběhu zápasu. Ze zdravotních důvodů chyběl také Jiří Boháček, nejlepší střelec domácích.

TJ Sokol Kosořice "B" - TJ Sokol Chotětov "B" 3:1 (0:1)

Kosořičtí opět čelili mladému kolektivu soupeře a první minuty nenabídly mnoho šancí. Až s přibývajícím časem hrozili zejména domácí. Ofenzivní choutky Bešíka nadělali hostující obraně o několik vrásek navíc. Hráči Chotětova hrozili spíše ze standartních situací a ve 22. minutě se jim jedna vydařila. Přetažený centr na zadní tyč vrátil hostující hráč před branku a dobíhající Berka dopravil míč do odkryté branky. Domácí neskládali zbraně, ale před brankou soupeře se nevyvarovali chyb. Skóre zůstalo stejné i na konci prvního poločasu.

Trenér Drahota do druhého poločasu vyslal Krátkého a Heřmanského. Po změně stran domácí také výrazně zvýšili držení míče na svých kopačkách. Hosté se již k brance Dufka dostávali jen zřídka. Kosořičtí se nechtěli loučit s podzimem porážkou a pokračovali v útočném snažení. V 60. minutě vyběhl na hřiště Bartoníček a převzal po Pavlíčkovi kapitánskou pásku. Po prvotních problémech s připevněním pásky se nový kapitán hned zapojil do útočení. Po šesti minutách pobytu na hřišti zatáhl Kubín míč, odcentroval, gólman neudržel míč a Bartoníček doklepl míč do opuštěné branky. To už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Hned vzápětí mohl otočit skóre Heřmanský. Vyrovnaný stav však vydržel až do 85. minuty, kdy se domácí Krátký protáhl do vápna a zpětnou přihrávkou našel Wágnera. Ten pohotově vystřelil k tyči a brankář se natahoval marně. V 90. minutě si Adámek narazil míč s Kučerou, jenže prvně jmenovaný nechal vyniknout Rostislava Kořínka v brance. Dobíhající Bartoníček před odkrytou brankou už měl relativně snadnou úlohu a jako správný kapitán pečetil vítězství svého týmu.

• Branky: 66. a 90. Bartoníček, 85. Wágner - 22. Berka
  • Rozhodčí: Vaňousek
  • Diváků: 40
  • ŽK: Křivánek, Wágner - Kern, Berka, Kuba Potůček