Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Vítězství papírového favorita se nerodilo lehce
Vydáno dne 03. 04. 2016 (665 přečtení)

Ještě minulý týden byl Rudolf Wágner součástí kosořického týmu, v neděli však už v dresu Předměřic nastoupil proti svému bývalému klubu.

SK Jizera Předměřice - TJ Sokol Kosořice "A" 1:3 (1:2)

Předměřický stoper si určitě představoval lepší start v novém dresu. Už ve druhé minutě domácí obrana nezabránila hostujícímu Malíkovi odcentrovat a volný Konečný hlavou usměrnil míč do sítě. Vůbec první minuty nezastihly domácí tým v dobrém rozpoložení. V šesté minutě od postranní čáry zahrával standardní situaci Kraus a jeden z předměřických byl hlavním rozhodčím uznán vinným za hraní rukou. Malíkovu střelu ze značky pokutového kopu však Houska vyrazil. Hosté i tak usilovali o vstřelení druhé branky, jenže po čtvrt hodině hry se zmátořili i hráči Předměřic. Domácí se začali více tlačit do zakončení a v devatenácté minutě po sérii rohových kopů vyrovnali. Na hranici velkého vápna se nejlépe zorientoval Nešněra a přesnou ranou vstřelil první jarní branku Předměřic. Inkasovaná branka opět hosty nabudila a hlavičku Páry zastavila tyč. Následná dorážka se Macháčovi nevydařila. To však nemuselo Kosořické mrzet, jelikož ve 25. minutě Malík z přímého kopu zatočil míč k tyči - 1:2. Jednobrankové vedení bylo velmi křehké, domácí několikrát ukázali, že na svém hřišti nehodlají rozdávat body zadarmo. Fotbalisté Předměřic však nedotáhli žádnou z akcí do úspěšného konce. Podobně jako ve 32. minutě, kdy přečíslení nezužitkoval Petráš.

Úvod druhého poločasu byl neurovnaný s častým přerušováním hry. Kosořickým se nedařilo v ofenzívě podržet míč na kopačkách a k zakončení se stále častěji dostávali domácí. Nebezpečnější akce si však hráči Předměřic vypracovali až v samém závěru. Domácí směřovali všechny míče do vápna, odražený míč však poslal Pšenák nad branku a hned vzápětí vyhlavičkoval míč na brankové čáře hostující Štecher. Tlak domácích otupila až třetí branka v jejich síti. Krausův přímý kop na první tyči nechtěně nasměroval domácí Wágner přesně k tyči.

• Branky: 19. Nešněra - 2. Konečný, 25. Malík, 87. Wágner (vl.)
  • Rozhodčí: Mucek - Nejedlo, Dragoun