Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hodinovou přesilovku soupeř dokonale využil
Vydáno dne 18. 04. 2016 (663 přečtení)

Bez nemocného kapitána Mašky nastoupili fotbalisté Kosořic v duelu s poslední Židněvsí. Domácí ze čtyř jarních zápasů získali pouhý bod.

SK Židněves - TJ Sokol Kosořice "A" 3:0 (1:0)

Kosořičtí sice začali prvním náznakem šance, se kterým si židněvský Beneš poradil. Vážnější příležitost si však připsali domácí, konkrétně Měkota, jehož střela orazítkovala tyč. Domácí hráli s chutí a postupně se do šancí dostali Měkota, Školník a Mezera. Brankou neskončila ani střela Mezery po rohovém kopu, kdy hosty zachránil od pohromy Batala hlídkující na brankové čáře. Kosořický tým nebyl spokojen s výroky hlavního rozhodčího, jenže Jakub Kraus to s kritikou přehnal a sudí Hloucal neváhal tasit červenou kartu. Hosté se v oslabení dostávali do zakončení jen ojediněle. Domácí zužitkovali přesilu v poli ve 41. minutě. Rohový kop Martina Hendrycha přesnou hlavičkou zakončil Šimonek.

Hráči Židněvsi odskočili na rozdíl dvou branek po pěti minutách hry. Za faul Štechera nařídil rozhodčí pokutový kop, který proměnil Martin Hendrych. O chvíli později museli hosté nuceně střídat. Z trojice napůl zdravých hráčů na lavici náhradníků nastoupil Pára. Šance Kosořických se daly spočítat na prstech jedné ruky. V 69. minutě hosté inkasovali potřetí z kopaček Měkoty. To už hosté hráli na riziko. Sice se domácím nabízely šance v podobě brejků do otevřené obrany, ale Kosořičtí si připsali více střeleckých pokusů. Obrana Židněvsi ale všechny akce přestála bez úhony.

Fotky ze zápasu

• Branky: 41. Šimonek, 50. Martin Hendrych (pen.), 69. Měkota
  • Rozhodčí: Hloucal - Chládek, Šebela (delegát Houška)
  • Diváků: 56