Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Čarodejnickému reji budou předcházet mistrovská utkání
Vydáno dne 28. 04. 2016 (627 přečtení)

Letos bohužel budeme ochuzeni o květnové státní svátky, které vychází na víkend. Sobotnímu pálení čarodějnic budou předcházet ještě mistrovská utkání kosořických mužstev.

"A" tým se představí od 17 hodin v Čejeticích. Soupeř z dobře rozehrané podzimní části na tu jarní nenavázal. Kromě bezbrankové remízy v Benátkách zbylé duely prohrál. Naposledy na půdě zachraňujícího se Bezna. Kosořičtí v minulém kole sice doma prohrávali již 0:2, ale nakonec po brankách Třísky a Niklfelda vyrovnali na konečných 2:2. K vidění byly i dva neproměněné pokutové kopy, na každé straně jeden. Na podzim se podařilo Čejetickým v Kosořicích vyhrát 2:4. Za domácí skórovali Grus a Tříska.

Dosud neporažená rezerva Doubravy poprvé nebodovala v Kosořicích minulé kolo. Domácí po týmovém výkonu favorita zaskočili a po trefách Darmoše a Jiřího Boháčka vedli 2:0. Zkorigování hostí sice nabídlo ještě zápletku, ale domácí už tři body uhájili. Nyní hráči "B" mužstva cestují do Mukařova, který dokázal na jaře vysoko zvítězit ve Skalsku, ale minulý víkend utrpěl vysokou porážku v Bezně. Podzimní zápas skončil vítězstvím kosořických barev 3:1. Úspěšnými střelci byli Jiří Boháček, Kraus a Dufek.

Na úvod jara se pěkným výsledkem prezentovali také mini žáci, kteří hráli turnaj v Bakově nad Jizerou. S bilancí tří vítězství a jedné porážky.