Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Bojovný výkon Kosořickým k bodům nestačil
Vydáno dne 04. 05. 2016 (605 přečtení)

Kosořická marodka se nadále navyšuje. Nově přibyli Batala s Malíkem, z pracovních důvodů chyběl Niklfeld. Navíc hráči Čejetic po sérii nezdarů potřebovali již zvítězit.

TJF Čechie Čejetice - TJ Sokol Kosořice "A" 1:0 (1:0)

Domácí také začali s chutí. Z několika neúspěšných pokusů nakonec vytěžili úvodní branku. Již v osmé minutě se před brankou zorientoval Malák a nikterak prudká rána skončila u pravé kosořické tyče. Nadále hrozili hlavně domácí, především dlouhými míči na duo Plintovič - Jaroš. Jednobrankové manko se naštěstí pro Kosořické nenavýšilo. Tu a tam se před čejetickou branku prokombinovali i hosté, jenže své pokusy nezužitkovali. Vyrovnání měl na kopačkách Tříska, který zkoušel zakončovat z jedné, ale netrefil míč ideálně. Za hostující tým se nepodařilo skórovat ani Grusovi, dva pokusy se mu nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce. Ani domácí nebyli v koncovkou o moc úspěšnější, i tak šli do kabin spokojenější.

Ve druhém poločase se hosté pokoušeli v prvé řadě alespoň vyrovnat. To se však Kosořickým dlouhé minuty nedařilo. Domácím se postupně otvíralo více prostoru v soupeřově obraně. Výborně chytajícího Abelovského však překonat nedokázali. Více času se postupně začalo hrát před brankou Čejetic. Vážnější šance ale nepřicházely. Až Maška se probojoval až před čejetického Berana, jenže zamířil jen vedle branky. A chvíli předtím Kosořičtí nevyužili ani chytrého uvolnění Sedláčka a následné přihrávky před branku. Domácí si v nastaveném čase už tři body pohlídali.

Fotky ze zápasu

• Branky: 8. Malák
  • Rozhodčí: Vaňousek - Šebela, Chládek (delegát Paulus)
  • Diváků: 63