Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hráči Bělé pokračují ve spanilé jízdě
Vydáno dne 10. 05. 2016 (570 přečtení)

Na jaře dosud suverénní fotbalisté Bělé ztratili dva body pouze v Mnichově Hradišti. Po dvouzápasovém distancu již nastoupil v domácím dresu Kraus a místo zraněného Abelovského se mezi tři tyče postavil Dufek.

TJ Sokol Kosořice "A" - SK Bělá pod Bezdězem "A" 3:4 (1:2)

Hosté odstartovali zápas úvodní šancí. V prvních vteřinách ze souhry Hodovance a Umáčeného těžil Špringl, ten ale zamířil těsně vedle. Také další střelecké pokusy patřili hráčům Bělé. Nejprve nepřesně střílel Smékal a následně i Rokos. Kosořičtí z první vážnější šance zchladili hostující hráče. Macháč z přímého kopu dokázal pěknou ranou potrestat nedovolený zákrok hostí před hranicí velkého vápna. Ve 29. minutě však Pitloun stříleným centrem našel nabíhajícího Martina Tomana a bylo vyrovnáno. Hosté se snažili vývoj zápasu rychle otočit a domácí brankář musel být neustále připraven. Jan a Martin Tomanovi zkoušeli společně vyzrát na Dufka, ale bez úspěchu. Hosté byli nadále na míči, ojedinělá šance domácích mohla opět zamíchat skórem. Niklfeld vyslal do úniku Malíka, který již ve 21. minutě nahradil zraněného Gruse. Akce po kličce brankáři skončila střelou mimo. Fotbalistům Bělé se podařilo zásluhou Smékala vstřelit branku do šatny. Následně rozhodčí poslal obě mužstva do šaten.

Hosté pokračovali v aktivitě také po změně stran a v 50. minutě už vedli o dvě branky. Umáčený zůstal na hranici malého vápna na chvíli osamocený a střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci. To však nebylo ze strany hostí vše, i nadále měla defenzíva Kosořic hodně napilno. Domácí se štěstím odolali. V 73. minutě si aktivní Malík poradil s obráncem a jeho následný centr zakončil přesně Macháč. Po inkasované brance byl Krejčík v brance častěji v permanenci. V 82. minutě nechal hlavní rozhodčí po souboji na hranici hostujícího vápna pokračovat ve hře a rychlý brejk úspěšně zakončil Martin Toman - 2:4. V 90. minutě ještě zkorigoval střídající Berka po přesném centru Malíka. Další snaha Kosořických už vyšla vniveč.

Článek soupeře

• Branky: 21. a 73. Macháč, 90. Berka - 29. a 82. Martin Toman, 45. Smékal, 51. Umáčený
  • Rozhodčí: Khol - Mucek, Šesták