Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice hostí turnaje mini žáků
Vydáno dne 12. 05. 2016 (597 přečtení)

Čeká nás další nabitý víkend, o body budou hrát všechny kosořické týmy. Příznivci se mohou těšit v domácím prostředí alespoň na dětské týmy, dospělí cestují na půdy soupeřů.

Fotbalisté prvního týmu načínají druhou polovinu jarních zápasů. Po porážce v Čejeticích neuspěli také o jednu branku v domácím prostředí s "A" týmem Bělé. Ten má na jaře výbornou formu a v Kosořicích zvítězil 4:3. Dvakrát se prosadil Macháč a jeden zásah přidal Berka. Nyní hráči Kosořic cestují do Mnichova Hradiště na duel 21. kola. Momentálně čtvrtý celek má 33 bodů, Kosořičtí se propadli na devátou pozici s 28 body. Na jaře soupeř již také několik bodů ztratil, ale jako jediný dokázal potrápit na jaře neporazitelný celek z Bělé pod Bezdězem. Na podzim se oba celky rozešly smírně po výsledku 2:2. Za domácí přesně mířili Tříska a Niklfeld.

Hráči rezervy si v domácím prostředí poradili s posledním Skalskem v poměru 4:1. Pavlíček se trefil dvakrát a jednou uspěli Lener s Heřmanským. Nyní budou hráči "B" týmu cestovat do nedalekých Luštěnic, které usilují o vítězství ve IV. třídě. Soupeř na jaře zatím ztratil dva body pouze s vedoucí Doubravou, jinak zbylé zápasy vyhrál. Kosořičtí jsou nyní na třetí pozici a na soupeře ztrácí čtyři body. První vzájemný zápas v domácím prostředí skončil vítězstvím Luštěnic 2:0. Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, jenže hosté si v závěru dvěma góly všechny body odvezli.

Tento víkend se můžeme těšit na představení obou mládežnických družstev na našem hřišti. Starší přípravka se představí v sobotu od 9 hodin. S přehledem zatím vede tabulku své skupiny, kdy žáci inkasovali pouhé dvě branky. V prvním turnaji vyhráli všechny své zápasy. Mladší mini žáci také vedou svou tabulku s náskokem dvou bodů na Struhy. Mladší přípravka hraje na domácí půdě v neděli od 13.30. Přijďte naše děti podpořit za dalšími pěknými výsledky.