Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * I přes prohru drží rezerva stále třetí pozici
Vydáno dne 08. 06. 2016 (594 přečtení)

Po týdenní pauze se do zápasového rytmu vrátili fotbalisté kosořického "B" týmu. Tři kola před koncem sezóny cestovali do Chotětova.

TJ Sokol Chotětov "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 4:1 (1:0)

Začátek zápasu byl vyrovnaný, postupem času však hráči Chotětova zvýšili úsilí a začali se rodit i šance. To už však bez domácího Koťátka, který bez cizího zavinění opustil hřiště na nosítkách a později i v sanitním voze. Kosořičtí rychle přicházeli o míč a tak není divu, že Dufek byl neustále v permanenci. Hráče Chotětova několikrát zradila koncovka, ale některé pokusy musel likvidovat kosořický gólman. Ten si poradil i se samostatným únikem domácího hráče. Hosté zahrozili z přímého kopu Libora Boháčka a dvakrát tvrdě pálil kapitán Bartoníček. Ve 39. minutě už Ondřej Souček využil chyby v rozehrávce a pěknou ranou otevřel skóre.

Zkraje druhého poločasu bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Domácí třemi brankami v krátkém sledu navýšili svůj náskok. V 56. minutě zahrávali hráči Chotětova rohový kop a zcela nekrytý Buryán hlavou mířil přesně. V 62. minutě následovala branka Knapa po přesně umístěné střele z hranice velkého vápna. O minutu později navyšoval Frisch, který tváří v tvář prostřelil brankáře. Hned vzápětí se podařilo hostujícímu celku snížit, když pěknou ránu vypustil Jiří Boháček a odražený míč dopravil do sítě Bartoníček. V dalších minutách domácí trochu polevili a častěji k míči se dostávali také hosté. Až na další pěkný dalekonosný pokus Jiřího Boháčka už Kosořičtí více před brankou soupeře nevymysleli.

• Branky: 39. Ondřej Souček, 56. Buryán, 62. Knap, 63. Frisch - 66. Bartoníček
  • Rozhodčí: Chládek
  • Diváků: 35
  • ŽK: ---