Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Poslední domácí zápas s nelichotivým výsledkem
Vydáno dne 14. 06. 2016 (621 přečtení)

Kosořičtí naposledy bodovali před necelým měsícem. Také soupeř na tom nebyl o mnoho lépe. Oba týmy navíc nepatří ke střelecky produktivním, ovšem to neplatí vždy.

TJ Sokol Kosořice "A" - TJ Sokol Chotětov "A" 1:5 (0:2)

Úvod zápasu domácím vůbec nevyšel. Nebyli schopni si pohlídat strany hřiště a z následných centrů měl Chotětov šance. Pokusy hostujícího Bůžka, Ladislava Kořínka a Pečenky naštěstí pro Kosořické ještě mířily vedle. Po sedmnácti minutách hry otevřeli skóre hosté, kdy Chupík našel centrem hlavu volného Linka, po jehož zásahu míč přešel brankovou čáru domácích. O chvíli později, po centru z levé strany, se prosadil Nežerka a hosté už vedli 2:0. Kosořickým vázla kombinace a soupeř měl optickou převahu. Domácí se dostávali pod tlak a začali kupit více chyb, které nepotrestal hostující Pečenka ani Linek. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale výraznější šance nepřicházely. Po půl hodině hry se ukázali také domácí. Malík nacentroval míč na Berku, který ve vyložené šanci pálil nad branku. Závěr poločasu patřil domácím. Kosořice však žádnou ze svých šancí nedotáhly k přesně mířené střele. Nevyužity zůstaly pokusy Bešíka, Machače i Sedláčka.

Druhý poločas byli opět aktivnější hosté. Dokázali podržet míč a zklidnit svou hru. Kosořice se naopak vůbec do kombinace nedostávaly a snažily se pouze nakopávat míče směrem ke svým útočníkům. Po deseti minutách ve 2. poločase dobře střílel Jeřábek, jenž mířil do tyče a následná dorážka střídajícího Ondřeje Součka skončila v náruči Dufka. V 65. minutě to byli opět hosté, kdo se radoval. Míč putoval po ose Pečenka - Frisch - Rusiňák a ten už zakončoval do prázdné brány – 0:3. V 72. minutě musel chotětovský Jeřábek po druhé žluté kartě opustit hřiště. Domácí zužitkovali přesilovou hru 10 minut před koncem zápasu, kdy rozhodčí posoudil střet Ladislava Kořínka s Třískou jako nedovolený a Kosořice dostaly výhodu pokutového kopu. Sedláček se nemýlil a snížil na 1:3. I další šance patřily domácím, ale hosté dokázali Malíkův přímý kop zneškodnit. Pár minut před koncem Ondřej Souček předvedl lahůdkovou akci, kdy vybojoval míč u lajny, před bránou našel Buryána, který nezadržitelně skóroval. A hosté ještě svůj náskok zvýšili. Rusiňák utekl obráncům a přesnou přihrávkou naservíroval míč opět k Buryánovi, který propálil brankáře Dufka – 1:5.

• Branky: 85. a 88. Buryán, 17. Linek, 21. Nežerka, 63. Rusiňák
  • Rozhodčí: Šebela - Kožej, Kuba (delegát Fencl)