Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Početní převahu Kosořičtí nezužitkovali
Vydáno dne 29. 08. 2016 (628 přečtení)

Souboj "A" týmů Kosořic a Chotětova zakončil první kolo nové sezóny. Hráči Kosořic měli soupeři co vracet. V předposledním kole loňského ročníku skončil duel vysokým vítězstvím hráčů Chotětova a domácí tak měli co napravovat.

TJ Sokol Kosořice "A" - TJ Sokol Chotětov "A" 1:1 (1:1)

A Kosořičtí začali s chutí. Malík ještě z přímého kopu zamířil vysoko nad branku, ve čtvrté minutě po úniku ze strany již mířil do tyče. Tentýž hráč po Kučerově centru zamířil z bezprostřední blízkosti jen do bránícího hráče. Poslední slovo si v úvodní čtvrthodině vzal kosořický Maška, jeho střela ze střední vzdálenosti však také brankou neskončila. Domácí snaha pokračovala, ale už chybělo více přesnosti kolem chotětovské branky. Ve 20. minutě se poprvé vážněji připomněli hosté a hned ve vyložené šanci. Osamocený Jeřábek ale na pohotového Dufka nevyzrál. Další příležitosti opět patřily domácímu celku. Po rohovém kopu a Batalově dorážce na zadní tyči zachraňoval bezbrankový stav chotětovský hráč. Ve 34. minutě se z gólu neradoval ani Macháč, jemuž nesedla střela a Malík z těžkého úhlu již nedokázal dopravit míč za brankovou čáru. O pět minut později byl osamocený Rusiňák podražen gólmanem a rozhodčí bez váhání ukázal na značku pokutového kopu. Míče se ujal Beneš a s přehledem poslal Chotětov do vedení. Naštěstí pro Kosořické netrvalo vedení soupeře dlouho. Sedláček na pravé straně napřáhl z 25 metrů, brankář míč vyrazil na břevno a dobíhající Malík protrhl střeleckou smůlu domácích.

Fotbalisté Kosořic začali dobře i na začátku druhého poločasu. Stačilo pár vteřin, aby Pokorný vyslal do úniku Malíka, který zamířil pouze do brankové konstrukce. Vzápětí po rohovém kopu zakončoval nepřesně na zadní tyči hlavou Batala. K brance neměl daleko ani Pokorný, jeho průnik však hosté na poslední chvíli zažehnali alespoň za cenu rohového kopu. V 66. minutě navíc hráči Kosořic dostali výhodu přesilové hry. Dvojí žluté napomínání Ondřeje Součka ocenil vzápětí hlavní rozhodčí také červenou kartou. V horkém dni vydala obě mužstva spoustu sil a další minuty už mnoho šancí nenabídly. Domácí ve snaze vsítit vítěznou branku občas nechali soupeři prostor pro rychlý brejk. Jelikož se neprosadil pěknou střelou Rusiňák díky bravurnímu zákroku Dufka ani na druhé straně Niklfeld, skončilo utkání remízou.

Fotky ze zápasu

• Branky: 44. Malík - 39. Beneš (pen.)
  • Rozhodčí: Švarc - Vrabec, Šulc
  • Diváků: 81
  • ŽK: Dufek, Batala, Macháč - Michal Souček, Ondřej Souček
  • ČK: 66. Ondřej Souček (Chotětov)