Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Vítězství v Nové Vsi draze vykoupeno zraněními
Vydáno dne 11. 10. 2016 (510 přečtení)

V tomto kole zajížděli hráči Kosořic k dalšímu nováčkovi této soutěže - Nové Vsi s cílem odčinit prohru z minulého týdne. V sestavě chyběli zranění Darmoš, Boháček, Szegedi a Hodboď. Naopak se vrátili Kubín, Bartoníček a Havlíček.

TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 2:3 (0:0)

Od začátku utkání se hrálo s velkým množstvím nepřesností na obou stranách bez větších šancí. Ve 20. minutě domácí zahrávali několik rohových kopů, ale nic z toho nevytěžili. Kosořičtí se poté dostali též k několika slibně vyhlížejícím šancím, leč také bez kýženého výsledku. Ve 32. minutě přišel smolný okamžik pro Bešíka, který si vážně poranil koleno a po lékařském vyšetření pro něj skončila jak podzimní tak i jarní část sezóny. Aby zranění nebylo málo, tak ve 40. minutě odstoupil kvůli svalovému zranění i Libor Mojžíš.

Do druhého poločasu hosté kvůli zraněním přeskupili řady, což se projevilo v 50. minutě vedoucí brankou Beránka. Po inkasované brance se hra Kosořických zlepšila a v 64. minutě přišlo vyrovnání. Kubín vypálil z 25 metrů na branku, jeden z domácích obránců změnil směr míče, na který už domácí brankář nestihl zareagovat. Poté se na hřiště dostal kosořický Pára, který po pěti minutách na hřišti po Lochmanově rohu rozvlnil síť a zvýšil na 1:2. V 75. minutě musel kvůli dalšímu zranění odstoupit Lochman, a jelikož již na střídání nikdo nebyl, museli hosté dohrávat o deseti. Domácí zvýšili své úsilí a v 81. minutě Němec vyrovnal na 2:2. Kosořičtí hráči podávali obětavý výkon a nechtěli odjet bez bodového přídělu. V další šanci se ocitl Dragnev, tomu však chyběl krok k zakončení. V 88. minutě vybojoval Tříska míč na vlastní polovině a podél postranní čáry se dostal až k brance soupeře. Následně po chybě gólmana předložil míč Párovi, který ho poslal do branky domácích a zvrátil stav na stranu hostí 3:2. Domácí poté vrhli vše do útoku, ale Kosořičtí skvěle poslední minuty odbránili a utkání skončilo jejich výhrou 2:3.

• Branky: 50. Beránek, 81. Němec - 70. a 88. Pára, 64. Kubín
  • Rozhodčí: Kamenický