Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Čejetice se po vítězství dotáhly na Kosořice
Vydáno dne 16. 10. 2016 (569 přečtení)

Čejetice nepatří mezi oblíbené soupeře Kosořic, kdy poslední vítězství se urodilo na podzim 2013. Domácí navíc postrádali distancovaného Sedláčka a pracovně vytížené Martina Adámka s Párou.

TJ Sokol Kosořice "A" - TJF Čechie Čejetice 0:1 (0:1)

Úvodní seznamovací minuty načal pěknou střelou kosořický Malík, avšak mířící vedle. Mimo mířil také na druhé straně hlavičkující Průcha. To bylo v úvodní dvacetiminutovce vše. Hlavní příčinou bylo minimum šancí a časté přerušování hry. Až domácí Malík se protáhl podél brankové čáry do vápna, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Macháče, který ale mířil vedle. Velkou příležitost si připsali také hosté. Domácí nechali mezeru ve středu obrany, do které se vydal Rudzan. Ten následně přihrál do úniku Hadačovi, jenže Vítek včasným vyběhnutím šanci zmařil. S blížícím se koncem prvního poločasu aktivita domácích stoupala. Tříska hlavou posunul na Bonoma, který utekl Tláškovi, ale z úhlu již nedokázal Hubáčka v brance překonat. Hned vzápětí opět Tříska vybojoval míč, Heřmanský pěknou přihrávkou mezi obránce poslal do úniku Malíka, jenže ten s míčem pod nohama nedokázal přesněji zakončit. Ve 45. minutě zahrával čejetický Rudzan přímý kop. Střelu gólman vyrazil před sebe a dobíhající Šlechta bez problémů dopravil míč do odkryté branky - 0:1.

S úvodem druhého poločasu se domácí pokusili o rychlé vyrovnání. Akci Macháče však hosté zastavili za cenu rohové kopu, po kterém vzápětí zakončoval Batala hlavou nad branku. Následovala další pěkná Heřmanského přihrávka tentokrát na Štechera. Ten byl před zakončením atakován v pokutovém území, ale hlavní rozhodčí nechal souboj bez povšimnutí. Domácí s přibývajícími minutami zvýšili úsilí, jenže bez kýženého efektu. Tříska z bezprostřední blízkosti přestřelil a lob Bonoma také nemířil přesně. Ani série standartních situací v posledních minutách nezměnila nic na tom, že diváci v tomto duelu více branek neviděli.

• Branky: 45. Šlechta
  • Rozhodčí: Vaňousek - Bohuslav, Kubát (delegát Vlk)