Datum: 27. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hráči rezervy podruhé v sezóně s čistým kontem
Vydáno dne 20. 10. 2016 (521 přečtení)

Hráči kosořické rezervy přišli v Nové Vsi o tři zraněné hráče. K dlouhodobě zraněným Bešíkovi, Lochmanovi, Wágnerovi, Křivánkovi a Mojžíšovi se přidal Hodboď, který je po operaci se zlomenou rukou. Naopak po nemoci se vrátil Hercík, ale i tak musel být povolán Libor Boháček.

TJ Sokol Kosořice "B" - FC Sporting MB "B" 3:0 (1:0)

Od úvodního hvizdu se Kosořičtí usadili na polovině soupeře a snažili se vstřelit úvodní branku. To se povedlo již v desáté minutě, kdy na Drahotův pas si naběhl Libor Boháček a hlavou poslal míč do odkryté branky. Domácí nadále měli více ze hry, ale hosté tu a tam vyrazili do brejku. Většinu akcí však obrana zažehnala nebo se činil gólman Vítek. Navýšit skóre mohl za Kosořické Jiří Boháček, který zahrával pokutový kop po faulu boleslavského hráče, ale mířil mimo branku. Skóre se již v prvním dějství neměnilo, jelikož zakončení domácího Hájka ani Pavlíčka brankou neskončilo.

Od začátku druhého poločasu naskočili v domácích dresech dva čerství hráči. Ještě ne zcela zdravé Jiřího Boháčka a Karla Hercíka nahradili David Dufek a Tomáš Bartoníček. Právě Dufek začal od vstupu na hrací plochu větrat boleslavskou obranu. Již ve 49. minutě dostal míč do úniku, se kterým si poradil na výbornou - 2:0. Akce jako přes kopírák o chvíli později už brankou neskončila. Poté hra Kosořic mírně opadla a hosté se pokusili o zkorigování stavu. Střela Povšíka však nemířila mezi tři tyče. V dalších minutách se hrálo převážně na polovině Sportingu, ovšem bez větších šancí. Na závěrečných patnáct minut naskočil také uzdravující se Darmoš. Ani on však nedokázal vedení svého týmu navýšit. Až v poslední minutě hráči Kosořic předvedli rychlou akci po souhře obranné čtveřice. Bartoníček s Adámkem rozehráli na rozběhnutého Kubína. Ten milimetrovým pasem našel osamoceného Pavlíčka, který z voleje trefil přesně.

• Branky: 10. Libor Boháček, 49. Dufek, 89. Pavlíček
  • Rozhodčí: Havlas