Datum: 27. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Rezerva proti prvnímu týmu předvedla dobrý výkon
Vydáno dne 29. 10. 2016 (548 přečtení)

Z důvodu stavebních úprav v areálu obrubského stadionu nalezli hráči Obrub azyl v nedalekém Dolním Bousově, kam cestovali hráči Kosořic k dalšímu duelu IV. třídy.

FK Obruby - TJ Sokol Kosořice "B" 2:0 (1:0)

Tým Obrub vsází ve svých řadách na zkušenost vhodně doplněný dravým mládím. Právě rychlonozí útočníci měli nejvíce zaměstnávat kosořickou obranu. Hosté však místo vyčkávané vsadili na útočné pojetí hry. K útočným výpadům využívali i vhodný typ hráče na pozici "ofenzivního předstopera alá Jan Bešík" a to Jana Heřmanského. Kosořičtí často využívali chyb Obrub v rozehrávce a postupnou kombinací se dostávali i do šancí, jenže kýžený efekt v podobě branky se nedostavil. Kosořická defenzíva soupeři příliš prostoru k zakončení nedávala, a tak domácí hrozili spíše ze standartních situací. Ve 21. minutě se hostujícímu celku povedlo odvrátit rohový kop, jenže následoval další centr a ten již hlavičkující Bacovský usměrnil do správných míst - 1:0. Ani po inkasované brance hosté nepolevili, ale úspěšnost v zakončení nevylepšili.

Ještě v úvodu druhého dějství hosté navázali na sympatický výkon z prvního poločasu. Vážněji ohrozil obrubského brankáře až vlastní spoluhráč Bacovský nepovedeným odkopem. Následovala pěkná akce Libora Boháčka, který "jesličkami" oklamal obránce, jenže střelu k tyči vytěsnil Král mimo branku. V dalších minutách se i Kosořičtí nevyvarovali chyb a domácí kontrolovali hru. Po sérii chyb domácí několikrát zakončovali, ale nepřesně. Po akci v 67. minutě však Tůma přesnou přihrávkou od brankové čáry mezi obráncem a gólmanem našel Kopeckého, který zvýšil náskok Obrub. Hosté se opět začali více tlačit do zakončení, ale v tomto duelu jim branka nebyla souzena. Přesto se za svůj výkon nemusí stydět.

• Branky: 21. Bacovský, 67. Kopecký