Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Úspěšný dvojzápas s Kropáčovou Vruticí
Vydáno dne 23. 04. 2017 (511 přečtení)

Po dvou zápasech hraných na půdě soupeřů se hráči Kosořic představili před vlastním publikem. V sedmnáctém kole domácí hostili fotbalisty z Kropáčovy Vrutice. Oba týmy mají na jaře dosti společného. Ze čtyř kol tři zápasy vyhrály a prohrály jediný s vedoucím Chotětovem. V kosořickém dresu chyběli gólman Kraus, Maška a Sedláček. Naopak po trestu se vrátil Štecher.

TJ Sokol Kosořice "A" - Slavoj Kropáčova Vrutice "A" 1:0 (1:0)

Zápas chvílemi komplikoval čerstvý vítr, přesto spousta míčů létala vzduchem a tak šancí bylo poskrovnu. Domácí Malík, Macháč a o chvíli později i Pokorný zkoušeli štěstí ze střední vzdálenosti. Po chybném výkopu gólmana Manžela se do první vážnější šance dostal kosořický Valdman. Ten se pokusil trefit odkrytou branku, ale mířil mimo tři tyče. Ve 26. a 28. minutě viděl domácí Pokorný žluté karty a musel předčasně do sprch. Hodinové oslabení nezačalo pro Kosořické dobře. Po rohovém kopu překonal vrutický hráč na zadní tyči Dufka v brance, jenže výborným zákrokem vykopl Kubín míč před brankovou čárou. Také domácí zahrozili ze standartní situace. Krausův přetažený míč na zadní tyč vrátil Adámek před branku a Batala hlavou nasměroval míč do branky - 1:0. V závěrečných šesti minutách se hosté pokusili rychle odpovědět, ale do kabin šli spokojenější fotbalisté Kosořic.

Zkraje druhého poločasu opět Manžel čelil nebezpečí po centru kosořického Krause. Tentokrát však vrutického brankáře ohrozil spoluhráč Gruncl. Domácí, vědomi si svého vedení a početní převahy soupeře, se nepouštěli do žádných větších akcí, řečeno filmovou hantýrkou. Kosořická defenzíva pozorně bránila a hosté se dostávali do zakončení jen zřídka. V 68. minutě Kosořičtí překonali gólmana, jenže radost jim překazil dobíhající obránce. Malík s Macháčem si vyměnili míč a prvně jmenovaný se následně zbavil i brankáře. Zakončit však už nestihl. Z následného rohového kopu se před brankou prosadil kapitán Batala, tentokrát ale stála v cestě tyč. Domácí místy čelili velkému náporu soupeře, jenže větší šance nepřicházely. O to zajímavější mohli být standartní situace. Jenže například pokus Vaňka z hranice velkého vápna skončil až nad ochrannou sítí. Domácí jednobrankové vedení uhájili a pokračují ve sběru bodů.

• Branky: 39. Batala
  • Rozhodčí: Novák - Kuba, Navrátil (delegát Paulus)