Datum: 24. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * K úspěchu opět stačila jediná branka
Vydáno dne 30. 04. 2017 (487 přečtení)

Hráči Kosořic přicestovali k dalšímu mistrovskému zápasu do Bezna s absencí čtyř hráčů základní sestavy oproti minulému kolu. Zachraňující se fotbalisté Bezna dokázali na jaře porazit lídra z Chotětova, ve zbývajících duelech však vyšli naprázdno.

SK Bezno-Sovínky "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 0:1 (0:0)

Důležitý zápas pro Bezenské nezačal nejlépe. Již v úvodu odcentroval Lochman a brankář Podzimek s vypětím vytáhl míč na břevno. Následnou dorážku Malíka domácí vytěsnili mimo branku. První šanci si hned vzápětí připsali také Bezenští. Cimrman sice nadvakrát překonal Dufka, jenže dobíhající Kumbera míč odkopl do bezpečí. V další minutách měli Kosořičtí opticky více ze hry a častěji zaměstnávali gólmana soupeře. Malíkovu standartku z 21. minuty lehce přizvedl Batala hlavou a Podzimek opět nepustil míč za svá záda. Hosté se snažili o kolmé přihrávky dopředu, ale často chybovali. Až ve 31. minutě se Jakubův vřítil ze strany do pokutového území a nepříjemná střela se lehce otřela o vzdálenější tyč. Domácí se o slovo přihlásili až v závěru prvního poločasu. Koníček našel v pokutovém území Šišpelu, jenže ani tato šance brankou neskončila.

Na začátku sice ještě po souhře Malíka a Bataly druhý jmenovaný protáhl Podzimka v brance. Jinak však úvod druhého poločasu nenabídl příliš fotbalové krásy. Po čtvrt hodině vyběhl na hřiště střídající Grus, s jeho pokusem z hranice vápna si však gólman Bezna poradil. Na druhé straně propadl míč k Mechierkovi, který ale ani nadvakrát nepřekonal pozorného Dufka. O chvíli později však pro Mechierka utkání skončila, když po ostrém zákroku viděl rovnou červenou kartu. Hosté v početní výhodě se nechtěli spokojit s bezbrankovou remízou. V 74. minutě si po Štecherově přihrávce kryl míč Grus, jenže zblízka zacílil hodně nepřesně. Stejný hráč se dral v pokutovém území i do další šance, jenže ho přibrzdil střet s bezenským hráčem a hlavní arbitr ukázal na značku pokutového kopu. Ten úspěšně proměnil Malík. Ve zbývajícím čase se hosté snažili kontrolovat hru. Domácí změnit skóre již nedokázali a hosté si připsali další tři body do tabulky.

Fotky ze zápasu

• Branky: 76. Malík (pen.)
  • Rozhodčí: Hloucal - Šebela, Černý
  • Diváků: 100
  • ŽK: Bajer - Malík, Grus, Pavlíček
  • ČK: 70. Mechierek (Bezno)