Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Bod byl pro rezervu málo
Vydáno dne 11. 05. 2017 (494 přečtení)

V tomto kole zavítal na skvělý pažit do Kosořic soupeř z Nové Vsi. Již před zápasem bylo jasné, že v sestavě bude chybět několik stálic a bude třeba improvizovat. Do stoperské dvojice se proto postavili Libor Mojžíš a brankář Dufek, a po dohodě s trenérem "A" týmu Hájkem přišli vypomoci Jakubův, Martin Adámek a Valdman.

TJ Sokol Kosořice "B" - TJ Sokol Nová Ves 1:1 (0:1)

V začátku utkání byli hráči Nové Vsi fotbalovější, ale nedokázali si vytvořit žádnou větší šanci. Poté se i osmělili i domácí a začali dobývat před brankáře hostí, ale též bez větších šancí. Ve 25. minutě vystřídal hostující Cibulka zraněného Abraháma a pouhá minuta na hřišti mu stačila k tomu, aby lobem alá Poborský otevřel skóre. V dalších minutách Kosořičtí pokračovali v kombinaci a začali ohrožovat hostující branku. Činili se především Jakubův a Martin Adámek,ale jejich střeli končily v rukavicích hostujícího brankáře nebo mimo tři tyče. Ve 40. minutě předvedl Vítek v naší brance bravurní zákrok a zneškodnil vyloženou šanci hostujícího Jandy.

Ve druhém poločase domácí usilovali o zvrat vývoje utkání a ihned od samého začátku převzali otěže utkání. Hra se odehrávala před hostující brankou, ale bez kýženého výsledku. Střely končily mimo a šance, které přibývaly, se nedařilo dotáhnout do konce. V 68. minutě byl ve vápně faulován Šebesta a rozhodčí Vlčko nařídil penaltu. K míči se postavil Dufek a střelou do středu branky vyrovnal na 1:1. Poté se dostali ke slovu i hosté, ale výborně hrající obranná čtyřka je nepustila k zakončení. V dalších minutách Kosořičtí chtěli strhnou vítězství na svou stranu, ale žádná ze střel neskončila v síti. Velmi blízko byl Jakubův, jehož snahu na poslední chvíli zastavila obrana před opuštěnou brankou. Brankáři Nové Vsi následně pomohla i dvakrát branková konstrukce. Domácí se tak po neproměněných šancí museli spokojit s remízou.

• Branky: 68. Dufek (pen.) - 26. Cibulka
  • Rozhodčí: Vlčko