Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" tým uspěl na Astonce
Vydáno dne 16. 05. 2017 (467 přečtení)

Po dobrém výkonu s Novou Vsí cestovali hráči kosořické rezervy do Mladé Boleslavi na Astonku. "B" tým Sportingu vybojoval na jaře pouhý bod za remízu se Skalskem a pro hosty to vypadalo na snadný výdělek.

FC Sporting MB "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 0:2 (0:1)

Domácí však nevstoupili do zápasu špatně a několika akcím scházela pouze přesnost v pokutovém území. Kosořičtí hrozili spíše z brejků, dlouhé nákopy několikrát postrašili boleslavskou obranu. Darmoš ani Jiří Boháček však síť nerozvlnili. Až ve 35. minutě rozehrával míč kosořický Bartoníček z poloviny hřiště před soupeřovu branku, kde ho nechtěně Křováneček hlavou prodloužil až za Bílkovy záda. Hosté poté přežili několik tutovek soupeře. Zejména osamocený Vaněk netrefil zblízka odkrytou část branky. Navíc jednu branku rozhodčí neuznal pro porušení pravidel.

Ve druhém poločasu hosté už tolik aktivity směrem dopředu nepředváděli a spoléhali spíše na brejky. Domácí se pokoušeli minimálně vyrovnat, což se jim povedlo po rohovém kopu, jenže hlavní rozhodčí branku neuznal pro ofsajd. Domácí tlačili, avšak bez kýženého efektu. Únik Javůrka na poslední chvíli zastavil Dufek, o chvíli později se blýskl reflexním zákrokem i kosořický Vítek v brance. V 79. minutě využil kosořický Darmoš rychlý brejk a následnou střelou přehodil vybíhajícího brankáře - 0:2. Hosté již nikam nepospíchali, i proto, že vzápětí přišli o zraněného Šebestu a zbylé minuty museli dohrát v oslabení. I přesto Kosořičtí udrželi čisté konto a v závěrečných minutách mohli ještě skóre navýšit. Po akci z levé strany tvrdě pálil Darmoš, ale Bílek pohotově zareagoval. Stejně jako po souhře Pavlíčka s Adámkem a následné střele Hercíka. To se ještě hráči Kosořic dožadovali odpískání pokutového kopu za hraní rukou, ale rozhodčí jejich prosby nevyslyšel.

• Branky: 35. Křovláček vl., 79. Darmoš
  • Rozhodčí: Novák