Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Rezerva potrápila vedoucí tým soutěže
Vydáno dne 25. 05. 2017 (451 přečtení)

V tomto kole zavítal do kosořického areálu lídra soutěže Obruby. V sestavě domácích došlo ke změnám kvůli absencím Adámka a Libora Boháčka.

TJ Sokol Kosořice "B" - FK Obruby 2:3 (0:2)

Hosté se od samého začátku prezentovali kombinačním fotbalem a po zásluze šli v ve 14. minutě do vedení. V dalších minutách se Kosořičtí pokusili několikrát ohrozit hostujícího brankáře, leč bez kýženého výsledku. Ve 30. minutě hosté zahrávali rohový kop a po něm zvýšili své vedení na 2:0. O šest minut později se dostal míč k Darmošovi, který postupoval s Boháčkem na branku, ale jejich snahu zastavil praporek pomezního rozhodčího odmáváním nesmyslného ofsajdu.

Zkraje druhého poločasu se dostal k míči Darmoš, který ovšem ve vyložené pozici selhal a nastřelil pouze brankáře. V 57. minutě hosté udeřili potřetí a již to vypadalo, že se zápas pouze dohraje. Kosořičtí naopak nechtěli připustit debakl,začali hostující hráče napadat a získávat míče. Jiří Boháček našel Lochmana, který snížil v 64. minutě na 1:3. Fotbalisté Obrub se začali o výsledek obávat, jejich hra byla rozháraná a tak domácí mohli stále útočit. V 81. minutě se dostal k míči Jiří Boháček, hostujícím brankářem byl faulován a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Dufek - 2:3. Do konce již nezbývalo mnoho času, hostující hráči se uklidnili a své vítězství si již pohlídali.

• Branky: 64. Lochman, 81. Dufek (pen.) - 14. a 57. Takáč, 30. Štěpán
  • Rozhodčí: Nevařil