Datum: 23. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Střeleckou nemohoucnost překonali až v závěru
Vydáno dne 30. 05. 2017 (492 přečtení)

Fotbalisté kosořické rezervy sehráli v minulém kole duel s vedoucím týmem. Nyní cestovali na půdu posledního. V sestavě hostí se představil i ex-skalský Kumbera.

SK Skalsko "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 1:2 (1:0)

Od začátku zápasu byli Kosořičtí lepší, ale šance Darmoše, střely Pavlíčka a Lochmana skončily mimo tři tyče. Jak dát gól ukázali domácí v 10. minutě. Lochman nechal odcentrovat domácího matadora Zachrdlu, který našel přesným pasem Dlouhého a ten výstavní ranou otevřel účet zápasu 1:0. Hosté se snažili rychle vyrovnat. Střelecké pokusy však postrádaly potřebné parametry a zejména přesnost. Kosořickým nepomohlo ani několik standartních situací kolem pokutového území. Mezi vyložené se dal počítat až únik Darmoše, jenže hostující snajpr přehodil jak gólmana, tak i branku.

Hosté pokračovali v honu za gólem i po změně stran. Nákopy domácích většinou končily až v rukavicích Vítka. Jenže střeleckých pokusů mezi tři tyče bylo pomálu nebo případně neměly patřičnou razanci. Kosořičtí sice přimáčkli soupeře před branku, ale Darmoš po vysunutí Drahoty opět netrefil. Další přímý kop si vzal na starost Dufek a jeho tvrdá rána se otřela o břevno. Do dalších minut nastoupili všichni náhradnici Kosořic s cílem oživit hru a pokusit se zvrátit vývoj utkání. Domácí se dostávali před Vítka v bráně již velmi zřídka ale vždy nebezpečně. Až v 75. minutě napřáhl zpoza vápna Kumbera přesně k tyči - 1:1. To ale hosté již hru trochu více otevřeli a soupeř vyrazil několikrát na zteč. Po vyrovnání mohli hráči Skalska opět soupeře zchladit, pozorný Vítek byl však připravený. V 88. minutě se po levé straně prohnal Kumbera až do pokutového území, kde před brankou hledal spoluhráče. Míč proletěl napříč malým vápnem k Zítkovi, jehož střelu ještě obránce vykopl před brankovou čárou. Tentýž hráč na podruhé nezaváhal a tentokrát zvolil opačnou stranu branky - 1:2. Domácí byli jako opaření a rozhodčí Chládek za několik chvil zápas ukončil.

• Branky: 10. Dlouhý - 75. Kumbera, 88. Zítka
  • Rozhodčí: Chládek