Datum: 27. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Minule šest gólů inkasovali, nyní tolik vstřelili
Vydáno dne 13. 06. 2017 (485 přečtení)

Fotbalisté kosořické rezervy se, podruhé za sebou a naposledy v této sezóně, nastoupili na domácím hřišti k předposlednímu kolu IV. třídy. Již tradičně domácí neoplývali příliš širokým kádrem, jenže hosté z Doubravy na tom byli ještě hůře, když dorazili pouze s jedenácti hráči.

TJ Sokol Kosořice "B" - SK Jizeran Doubrava "B" 6:1 (2:0)

Od samého začátku byli domácí aktivnější a mohli již v 10. minutě vést tři nula. To by však musel Darmoš své tři šance proměnit. Stejně jako v minulém se domácí dostali do rychlého vedení zásluhou Jiřího Boháčka a to již ve dvanácté minutě. Hráči Kosořic v dalších minutách nevyužili několik vyložených šancí. Až ve 25. minutě našel Bartoníček v pokutovém území Pavlíčka, který si míč pokryl a následnou střelou k tyči nedal brankáři šanci. Domácím patřily i další minuty, jenže střelecky se nedokázali prosadit. Ve 30. minutě pěkně vystřelil Bartoníček, leč zamířil těsně vedle. S blížícím se koncem prvního poločasu ale Kosořičtí trochu polevili a do hry se dostal i soupeř. Hosté však až na několik střel, které pochytal Dominik Vítek, ztroskotávali na vlastních chybách. Až v posledních vteřinách měli fotbalisté Doubravy možnost snížit, míč se ale z před brankového prostoru do sítě nedostal.

Ve druhém poločase pokračovala útočná hra Kosořic a v 54. minutě se měnilo skóre znovu. Hostující obránce zahrál špatně malou domů, míč se dostal k Darmošovi, který si v úniku poradil s brankářem a do odkryté branky zvýšil náskok svého týmu. Hned vzápětí se podařilo fotbalistům Doubravy snížit. Domácí chybovali na hranici pokutového vápna, Vedral se prokličkoval až před gólmana a s přehledem skóroval. V 60. minutě domácí zachytili míč po rohovém kopu soupeře. Rychlou akci Hájka s Pavlíčkem úspěšně zakončil Jiří Boháček a ten zvýšil na 4:1. Hostující hráči se začali v tuto dobu hádat a tak přišel další trest. V 63. minutě Darmoš rozehrál rohový kop na Pavlíčka, který poté prostřelil vše co mu stálo v cestě a navýšil skóre na 5:1. Hosté byli jako opaření a za další dvě minuty Jiří Boháček oslavil hattrick, když usměrnil za hostujícího brankáře Darmošovu přihrávku. V dalších minutách se Kosořičtí dostali ještě do několika slibných šancí, ale ty už zůstaly nevyužity a utkání skončilo výhrou domácích 6:1.

• Branky: 12., 60. a 63. Jiří Boháček, 25. a 65. Pavlíček, 54. Darmoš - 55. Vedral
  • Rozhodčí: Vlčko