Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" mužstvo na závěr sezóny úspěšně otočilo zápas
Vydáno dne 22. 06. 2017 (530 přečtení)

V posledním kole tohoto ročníku zajížděli fotbalisté kosořické rezervy na hřiště rezervy Bezna s cílem zakončit ročník vítězstvím.

SK Bezno-Sovínky "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 3:4 (2:1)

Od prvních minut byli Kosořičtí lepší než soupeř a zahrozili několika šancemi,ale Darmoš, Jirka Boháček ani Pavlíček necílili přesně. Poté převzali iniciativu domácí a hned z první vážnější šance se ujali vedení. Poté hosté zahrávali několik trestných kopů, po kterých chyběl Liborům Boháčkovi i Mojžíšovi vždy kousíček k zakončení. Ve 27. minutě domácí brankář rychle rozehrál, Vítek v naší brance se nedohodl s Havlíčkem a domácí zvýšili již na 2:0. O pár chvil mohlo být ještě hůř, ale Vítek v brance čaroval. Během několika minut chytil dvě více než stoprocentní šance a udržel naději na zvrat utkání v náš prospěch. Před koncem poločasu se dostal míč k Darmošovi, který střelou podle brankáře snížil na 2:1.

Ihned po rozehrání druhého poločasu chyboval domácí stoper a Darmoš srovnal stav na 2:2. O pár chvil se do šance dostal Jirka Boháček, ale nedokázal míč dopravit do sítě. V 54. minutě napřáhl Pavlíček, brankář jeho střelu vyrazil, ale na dorážku Jirky Boháčka byl již krátký. Domácí byli jako opaření a přišel další trest. Darmoš poslal míč před branku a Jirka Boháček zvýšil již na 4:2. Hráči Bezna pak vrhli vše do útoku a v 77. minutě se jim podařilo snížit na 4:3. V dalších minutách domácí útočili, ale obranná čtveřice dokázala útoky odrazit a utkání skončilo kosořickou výhrou 4:3.

• Branky: 24. a 77. Koníček, 27. Novotný - 32. a 46. Darmoš, 58. a 64. Jiří Boháček
  • Rozhodčí: Petrtýl