Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" tým se po porážce propadl na poslední místo
Vydáno dne 19. 09. 2017 (448 přečtení)

Souboj týmů z dolních pater tabulky byl k vidění ve Skalsku. Hráči kosořické rezervy s jediným bodem cestovali na utkání do Skalska, které ještě v této sezóně nebodovalo.

SK Skalsko - TJ Sokol Kosořice "B" 5:0 (2:0)

Hned ve 4. minutě po vyražené střele dorážel míč do prázdné branky Jiří Boháček. Radoval se však předčasně, pomezní signalizoval ofsajd. To byla ze strany Kosořických jediná vážná hrozba. Domácí vzali otěže do svých rukou a zejména po pravé straně dominovali a vedli jeden útok za druhým. Ve 33. minutě přiletěl centr doprostřed vápna, hostující hráč se nechal přehlavičkovat a gólman byl bez šance 1:0. O deset minut později hostující Kubín ve skluzu zasáhl míč a po nešťastné teči se mu balon dostal na ruku a rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop. K tomu se postavil Radek Pýcha. Střela šla po zemi doprostřed brány a už se zdálo, že Maier v brance střelu vyrazí. Bohužel se nestalo a se štěstím poslal své hráče do vedení 2:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Trenér Kosořických měl v kabině důraznou řeč, ale začátkem druhého poločasu, jakoby si z toho nic nevzali. Hráči domácích dominovali ve všech směrech a v 63. minutě už navyšovali skóre na 3:0 zásluhou střely Lukáše Svobody zpoza vápna. O dvě minuty později se do vysokého centru opřel hlavou Radek Pýcha a již to bylo 4:0. Tentýž hráč v 75. minutě dovršil hattrick, kdy po skrumáži na desítce našel balon jako první a razantní střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. Kosořičtí měli šanci aspoň trochu kosmeticky upravit výsledek a to po zákroku na Jiřího Boháčka, který zůstal ležet ve velkém vápně. Hlavní rozhodčí tento incident neviděl. A tak domácí zvítězili zaslouženě 5:0.

• Branky: 43. (pen.), 65. a 75. Radek Pýcha, 33. Turek, 63. Svoboda
  • Rozhodčí: Halbich