Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Šest branek bylo k vidění v duelu IV. třídy
Vydáno dne 26. 09. 2017 (446 přečtení)

Kosořické "B" mužstvo si z posledních dvou kol přivezlo domů nelichotivé skóre 0:11. V domácím utkání tak bylo nutné zlepšit obrannou fázi a pokud možno vstřelit nějakou branku.

TJ Sokol Kosořice "B" - FK Obruby 3:3 (1:0)

Domácí hráči se od počátku tlačili do zakončení. Ve desáté minutě Mihalko z pravé strany našel Heřmanského. Tomu se však hlavičkou nepodařilo překonat obrubského gólmana. Kosořičtí byli úspěšnější o minutu později. Pavlíček skluzem načapal soupeřova hráče v nedbalkách a naservíroval míč Párovi, který sám před brankářem nezaváhal - 1:0. Domácí pokračovali ve snaze navýšit skóre. Mihalkovu ránu brankář vyrazil před sebe, jenže s dorážkou Hájka si už následně poradil. Hosté se osmělili až vzápětí, proti střele Berana však Maier zasahovat nemusel. Ve 32. minutě předvedl pěkné sólo kosořický Kubín, jehož průnik nedokázal zastavit žádný z protihráčů. Přítrž udělal až gólman, který vytěsnil střelu mimo tyče. Následné minuty už mnoho zajímavého nenabídly, spokojenější tak do kabin odcházeli domácí.

Stačila chvilka nepozornosti a hosté srovnali poté, co z přímého kopu zůstalo hned několik hráčů bez dohledu a Vratislav Štěpán zblízka zamířil přesně. Domácí si mohli vzít vedení hned zpět. Kombinaci Valdmana s Párou nezakončil Darmoš ideálně. V těchto minutách téměř neexistovaly obrany. Obrubský Michal Štěpán z dobré pozice mířil vedle, stejně tak i na druhé straně Valdman po přihrávce Darmoše. V 68. minutě hosté otočili vývoj, přesný pas sklepl volný Zehnal za Maierovy záda. Čtvrt hodiny před koncem vyběhl na hřiště novic v kosořickém dresu - Radek Poslt. Ten se hned po minutě na hřišti radoval z vyrovnávací branky, když po hlavičce Frenáka dorazil míč za bezmocného gólmana. Ovšem hned po rozehrávce se obrubský Ditrich uvolnil na hranici vápna, dostal se před brankáře a opět vrátil svému týmu vedení. Nakonec mohli i domácí vývoj otočit, jenže po Posltově přihrávce mířil Darmoš vedle. A tak byli Kosořičtí rádi alespoň za vyrovnávací branku, kterou obstaral z přímého kopu Lochman parádní střelou k tyči. Mezitím už hosté dohrávali v oslabení, Ditrich po druhé žluté kartě musel do sprch.

• Branky: 11. Pára, 76. Poslt, 89. Lochman - 59. Vratislav Štěpán, 71. Zehnal, 77. Ditrich
  • Rozhodčí: Louda