Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Nedošetkův hattrick Kosořickým radost nezkazil
Vydáno dne 30. 10. 2017 (474 přečtení)

Po vysokém vítězství z domácího prostředí cestovali Kosořičtí do Doubravy. Domácí Nedošetko momentálně drží pozici nejlepšího střelce okresního přeboru. Primární úkol byl tedy nasnadě, ubránit doubravského kanonýra. S hostujícím týmem již přicestoval také uzdravený Sedláček.

SK Jizeran Doubrava "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 3:4 (2:2)

Po pár vteřinách hry však domácí Nedošetko ukázal své kvality a z první akce otevřel skóre. Vít našel na pravé straně Mikschla a po následné skrumáži dorážel domácí útočník míč do sítě na brankové čáře. Kosořičtí marně reklamovali postavení mimo hru. Z vedení se ale domácí dlouho neradovali. Kosořice se po své první akci dostaly k rohovému kopu, který zahrával Malík velice dobře a míč nasměroval přímo za brankovou čáru. V šesté minutě dopravil míč do sítě Odcházel, ale jeho branka nebyla uznaná kvůli ofsajdu. V další šanci zahrozili hosté, jenže Batala nedokázal zužitkovat centr Sabola a jeho pokus levačkou skončil hodně vedle branky. Vyrovnaný souboj pokračoval i v dalších minutách. Po pravé straně unikl po přihrávce Bárty Koťátko, ale hostující Vítek byl pozorný. Ve 24. minutě se po Sabolově centru ve vápně nejlépe zorientoval Batala a pravačkou poslal míč k tyči - 1:2. V závěru poločasu Malík ve vápně zaškobrtl o jednoho z domácích hráčů. S nařízenou penaltou si poradil Nedošetko a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2.

Po změně stran se k míči dostal Grus, ale jeho střela Filla neohrozila. Ani hráči Doubravy svoji šanci nevyřešili úspěšně, když Nedošetko po přihrávce Odcházela mířil těsně vedle. V 56. minutě poslal svůj tým znovu do vedení Pokorný, kdy zakončoval přesně z hranice vápna po přihrávce Gruse – 2:3. Po hodině hry se do velké šance dostal Nedošetko, který zakončoval po rychlém protiútoku, ale mířil těsně vedle. Dvacet minut před koncem zápasu oslabil svůj tým Kumbera, který po druhé žluté kartě musel opustit hřiště. O chvíli později Resl vybojoval u rohu balon, posunul na Mikschla, ale jeho střela skončila vedle Vítkovy branky. Domácí zvyšovali tlak a soupeř s vypětím sil odolával. Ale pouze do 80. minuty. To si na centr Víta naskočil volný Nedošetko a hlavou do protipohybu hostujícího Vítka završil hattrick. Kosořičtí Sabol s Maškou rozehráli ze středového kruhu, vykombinovali soupeře v obraně a druhý jmenovaný počtvrté překonal Fillu v brance. A když v závěru zápasu nevyužili své šance ještě domácí Odcházel a poté ani Šimíček, z vítězství se tak radovali hráči Kosořic.

• Branky: 1., 43.(pen.) a 80. Nedošetko - 4. Malík, 24. Batala, 56. Pokorný, 82. Maška
  • Rozhodčí: Musil - Kuba, Knížek