Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "A" tým opět úspěšný i v oslabení
Vydáno dne 06. 11. 2017 (477 přečtení)

Bez nemocného kapitána Mašky přivítali Kosořičtí na svém stadionu hráče Dlouhé Lhoty. Před výkopem domácí funkcionáři a hráči poděkovali Petru Niklfeldovi, současnému trenérovi soupeře, za odvedené výkony v kosořickém dresu.

TJ Sokol Kosořice "A" - FK Dlouhá Lhota 4:2 (2:1)

Hned z první vážnější situace Kosořice skórovaly. Sabolovu přihrávku ze středu hřiště zachytil Grus, míč poslal na zadní tyč a propálil Charváta. Povedenou střelou se prezentoval ve 13. minutě hostující Šolc, jenž zahrával přímý kop, domácí brankář ale Šolcovu prudkou ránu vyrazil. Ke střele z úhlu se protáhl Valenta, ale mířil nad Krausovu bránu. V další šanci zápasu se ocitli domácí, když Sabol po centru Gruse z pravé strany zakončoval pouze vedle. Na druhé straně se ke střele dostal hostující Kohnhäuser, ale domácí gólman byl pozorný. A tak zafungovalo otřepané nedáš-dostaneš. Grus poslal přesnou přihrávku před bránu, kde si ve vápně zpracoval míč Valdman a propálil Charváta, čímž poslal domácí do dvoubrankového vedení. O pár minut později se opět měnilo skóre. Hostující Limr odcentroval z pravé strany, ve změti těl se míč dostal ke Kohnhäuserovi a ten střelil první gól svého týmu v zápase – 2:1. Po půl hodině hry si na Malíkův centr naskočil Batala, ale svůj hlavičkový pokus poslal těsně vedle. V dalším průběhu prvního poločasu se k zajímavým střelám dostali ještě Pokorný a na druhé straně Zelba a Kohnhäuser, ale mezi 3 tyče se nikdo z nich netrefil. A tak šli do kabin s výsledkem spokojenější domácí, ovšem oslabeni o 1 hráče, jelikož Pokorný byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Po změně stran se ke střele dostal Sabol, ale hostující gólman byl pozorný. Sabol byl v akci i o chvíli později, kdy si na jeho roh naskočil Batala, ale hlavou nezamířil přesně. I další šance patřila domácím. Po ose Malík-Sabol-Valdman zakončoval posledně jmenovaný, ale jeho střela z velkého vápna mířila vedle. Po hodině hry z dálky napřáhl Šolc, ale branku minul. Domácí v oslabení úspěšně odolávali útokům soupeře a jako bonus ještě vzápětí udeřili. Z levé strany přihrával Martin Adámek přesně na Sabola, ten poslal míč k Lochmanovi, který krásnou střelou z dálky do růžku Charvátovy brány zvýšil vedení domácích na 3:1. Hru také ztěžoval těžký a podmáčený terén, i přesto si další šance vytvořili hosté. Šolcův přímý kop skvělým zákrokem vyrazil Kraus, vzápětí Zdobinského hlavička skončila jen těsně vedle kosořické branky. V 76. minutě Mašek po Zelbově centru snížil na 3:2. Do velké šance se dostal Sabol, který zakončoval po rychlém protiútoku, ale mezi 3 tyče se netrefil. V závěru zápasu Lochman vybojoval míč, přesnou přihrávkou našel Sabola, ten zatáhl míč po lajně, poslal centr před bránu a Darmošovi připravil snadnou úlohu. Domácí i v deseti vybojovali vítězství 4:2.

• Branky: 5. Grus, 20. Valdman, 60. Lochman, 88. Darmoš - 21. Kohnhäuser, 76. Mašek
  • Rozhodčí: Navrátil - Knížek, Procházka