Datum: 31. 03. 2023   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::


FK Dobrovice "B" - SK Březno  2:1 (1:1)

Šlágrem ve III. třídě bylo o tomto víkendu bezesporu utkání pátého týmu s druhým.

Opozdilci z řad diváků, kteří dorazili o pár minut později, přišli o dvě branky. Již ve třetí minutě utekl dobrovické obraně Duška a přehozením gólmana otevřel skóre. Domácí se však nenechali zahanbit a o pět minut později vyrovnali. Po přihrávce Mráčka centroval Šubrt a po Jankově brance se začínalo od začátku. Dobrovická rezerva se mohla spolehnout na služby tří hráčů z "A" mužstva. Právě Niklfeld vysunul ve 22. minutě Janka, který tentokrát stav utkání nezměnil. Ve 26. minutě neudržel domácí Netík nervy na uzdě a po úderu soupeře byl po zásluze vyloučen. Početní výhodu mohli hosté využít již po pár minutách hry. Duška naservíroval Benešovi, jehož střelu Jonáš vyrazil. Trojice hráčů si souboj zopakovala i o minutu později. Duška přihrávkou do druhé vlny opět našel svého spoluhráče z útoku. Konec akce byl stejný jako v předchozím případě. Konec prvního poločasu patřil Dobrovicím. Nejprve nadvakrát překonal brankáře Mráček, kterého však na brankové čáre úspěšně zastoupil obránce. Poté se pěknou střelou prezentoval Niklfeld.

Hráči Března si v úvodu druhého dějství vytvořili dvě vyložené příležitosti. V prvním případě Veselého střelu brankář vyrazil. Při druhém pokusu se marně na Švadlenkův centr natahovali střídající Bišický i Šmíd. Špatnou koncovku Března potrestal v 67. minutě Heřmánek, který si naběhl na Mráčkův přímý kop a nikým nekrytý hlavou zavěsil. Oba mužstva si poté od ostřelování soupeřova brankáře odpočinula a vzruch do vápna se vrátil až s úderem 81. minuty, kdy těsně vedle mířil březenský Beneš. Domácí i o deseti párkrát hostujícího gólmana vyděsili, po brejku Mráčka se skóre také neměnilo. Tentýž hráč v 90. minutě zbytečně zakopl míč a po druhé žluté kartě šel předčasně do kabin. Hráči Března toho v nastaveném čase už mnoho nestihli. Pár vteřin před koncem zápasu dostali výhodu standardní situace zpoza vápna. Veselého zakončení domácí branku vůbec neohrozilo.

  • Branky: 8. Janek, 67. Heřmánek - 3. Duška
  • Rozhodčí: Folk
  • Diváků: 54
  • ŽK: 2:4
  • ČK: 26. Netík, 90. Mráček (oba Dobrovice)
  • Dobrovice "B": Jonáš - Jirásek, Danda, Niklfeld, Netík - Janek, Jílek, Bláha, Heřmánek (84. Recsky) - Šubrt (72. Stárek), Mráček
  • Březno: Sidor - Kojzar, Nastoupil, Rozkydal, Kotana - Beránek (64. Bišický), Švadlenka, Veselý - Beneš (81. Erben), Duška (64. Šmíd)
Ohlasy trenérů: ---

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.