Datum: 22. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::

Náš tým mini žáků byl založen na jaře roku 2011, kdy soupiska čítala přibližně 13 jmen, mezi nimiž byly i 3 dívky. Bohužel, ani jedna dívka z prvotní soupisky u fotbalu nevydržela.

K dnešnímu datu, tedy zhruba o dva a půl roku déle, má naše soupiska už pěkných pár řádků. Během této doby se naše mužstvo rozrostlo již na krásných 31 jmen. Toto číslo nás velice těší, ale zároveň doufáme, že se bude ještě navyšovat, abychom pro Kosořice mohli vytvořit slušnou mládežnickou základnu. Také nás velmi potěšilo, že z prvotní soupisky, až na již zmíněné dívky, ubylo jen jedno jméno. Zbylí „zakládající“ stále pokračují a přidávají se k nim další a další.

V našem týmu je polovina kluků z Kosořic a zbylou polovinu tvoří kluci z okolních vesnic, jako jsou Rejšice, Charvátce, Smilovice, Újezd, Žerčice, Vinařice a také Dobrovice.

Rok 2013

Tento rok jsme se rozhodli, že naše mužstvo oficiálně přihlásíme do soutěže mini žáků. To znamená, že Kosořice budou mít po dlouhé době opět registrované mládežnické družstvo.

Na podzim sehrajeme 3 mistrovské turnaje a také se zúčastníme turnaje mini žáků. Turnaje se budou postupně konat na hřištích SKP Mladá Boleslav, Kosořic a Kostelního Hlavna. Na turnajích budeme mít vždy stejné soupeře, tedy SKP Mladá Boleslav „B“ a Kostelní Hlavno. Turnaj bude hrán systémem každý s každým.

První zápas poháru mini žáků sehrajeme na domácím hřišti, kde naším soupeřem budou již tradiční Dobrovice, se kterými jsme sehráli mnoho přátelských zápasů. Pohár mini žáků se hraje systémem, kde prohraný končí, vyhraný postupuje do dalšího kola, kde se dozví dalšího soupeře.

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.