Datum: 31. 03. 2023   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::


Sokol Luštěnice - FK Vysoká  2:0 (2:0)

V posledním podzimním kole I.B třídy změřily síly mužstva ze středu tabulky.

Jak už pomalu bývá v Luštěnicích zvykem, po několika vteřinách hry si rozhodčí zapisoval prvního střelce branky. Pěknou akci Holčapka s Jarolímem na jeden dotek zakončil technickou střelou na vzdálenější tyč Zikmunda. Domácí pokračovali v ofenzivním snažení, ale hlavička Holčapka mezi tyče nemířila. Na druhé straně vystrašila gólmana nebezpečná hlavička po rohovém kopu. Mírnou územní převahu měly Luštěnice a míče putovaly do vápna zejména z pravé strany, kdy akce doplňoval obránce Fišera. Žádná vážnější příležitost se však před hostující brankou nepodařila dotáhnou do zdárného konce. O slovo se následně přihlásili hráči Vysoké. Nejprve dobře Tomáš Skopka atakoval Archmana, ale v poslední chvíli si předkopl míč a Vlk po následné střele zasahovat nemusel. Stejně tak i o chvilku později, kdy přímý kop Štěpánka napálil Možný do tyče. Hosté za neproměněnou šanci draze zaplatili druhým gólem. Standardní situace od postranní čáry z kopačky Bůžka proletěla klubkem těl a zastavila se až za zády Jana Finkouse. V závěru prvního poločasu ještě diváci viděli po jedné příležitosti na každé straně. Domácí Zikmunda po pěkném pasu Bůžka mířil z otočky nad a Tomáš Skopka neuspěl v souboji o míč s brankářem.

Po změně stran podpořil trenér Vysoké útočnou snahu střídajícím Maryškou. Hosté sice zlepšili přechod směrem dopředu, ale pozorná obrana domácích působila kompaktním dojmem. Za zmínku tak stojí až rohový kop ze 73. minuty, Holčapek číhající na zadní tyči však míč netrefil ideálně a za okamžik se neujala ani střela Jarolíma. Jedinou vážnější příležitost druhého poločasu si hosté schovali až na 83. minutu, kdy jedovatou střelu Finkouse vyrazil gólman na rohový kop. V závěrečných minutách mohl pojistku v podobě třetí branky přidat Zikmunda. Po Bůžkově načechraném centru změnil směr míče, brankář však střelu vykryl. A když se v nastaveném čase zmocnil ve vápně míče a trestuhodně přestřelil, skončil nakonec zápas poločasovým výsledkem.

  • Branky: 1. Zikmunda, 32. Bůžek
  • Rozhodčí: Herda - Železný, Pavlíček (laik)
  • Diváků: 87
  • ŽK: 2:1
  • Luštěnice: Vlk - Fišera, Kolář, Pavlíček, Archman - Jakubův, Bůžek, Drahota (82. Batala), Zikmunda - Jarolím (90. Kudrák), Holčapek
  • Vysoká: Jan Finkous - Tichota (46. Maryška), Štěpánek, Fidrant, Sankot - Řízek, Nový, Možný, Martin Skopka (20. Štolba) - Tomáš Skopka (60. Vála)

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.