Datum: 01. 04. 2023   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::


FK Krnsko - Sokol Dlouhá Lhota  1:1 (1:0)

Dlouhá Lhota si ve druhém kole spravila chuť po úvodní vysoké porážce v Sokolči, v Krnsku však začal lépe nováček soutěže.

Domácí se nejprve zastřelovali, z čehož se hráči Dlouhé Lhoty nepoučili. Ve 14. minutě hosté působící ospalím dojmem poprvé inkasovali, když obránce nedoskočil na centrovaný míč a Míchal střelou vedle brankáře poslal Krnsko do rychlého vedení. Domácí nadále působili fotbalovějším dojmem, zatím co hostující tým trápila rozehrávka. Po půlhodině hry podržel Dlouhou Lhotu gólman Pechanec, který vyrazil střelu volného Hrdiny. Hráči Dlouhé Lhoty zaměstnali soupeřovu obranu až konci prvního poločasu. Nejprve neodhadl obránce padající míč, ale Javůrek se nakonec ke střele nedostal. Stejně tak i Limr, který se marně natahoval po centru Šolce.

Ve druhém poločase hosté přidali i zásluhou vysunutí Dubického do útoku a obrana se rázem měla co ohánět. Už v 50. minutě hlavičkoval Zdobinský po přihrávce z pravé strany vedle, podobně skončila i střela Šolce. Hráči Krnska mohli soupeři odskočit na rozdíl dvou branek. Do volného prostoru si naběhl Hötzel, s přehledem si poradil s obráncem, ale zakončení scházela přesnost. V 68. minutě odstartoval Šolc tvrdou střelou obléhání Tvarohovy branky. Hosté se radovali z vyrovnání o čtyři minuty později, Dubického branka však nebyla kvůli ofsajdové pozici uznána. Hráči Dlouhé Lhoty se dočkali v 75. minutě, kdy se po Šolcově standardní situaci z rohu velkého vápna natahoval brankář marně. V závěru se příležitosti střídaly na obou stranách. Nejprve souhru Míchala s Vlasákem nezužitkoval Šulc. Sólo hostujícího Javůrka na druhé straně už Tvaroh za svá záda nepustil.

  • Branky: 14. Míchal - 75. Šolc
  • Rozhodčí: Hájek - Říha, Kudrna
  • Diváků: 72
  • ŽK: 1:1
  • Krnsko: Tvaroh - Janata, Škornička, Uhlík, Horna - Hrdina (68. Vlasák), Míchal, Sobalík, Hötzel - Šotka (84. Netušil), Vízek (50. Šulc)
  • Dlouhá Lhota: Pechanec - Zelba, Bejr, Dubický, Zdobinský - Vrabec (75. Jindřich Novotný), Šolc, Jan Novotný, Javůrek - Limr, Jansík

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.