Datum: 23. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Dobrovice "B" - Sokol Řepov  8:1 (4:0)

Dobrovická rezerva nemá v posledních dnech zrovna důvod k radosti. Po dvou porážkách se bodově vzdálila od vedoucích pozic a dnes tedy potřebovala naplno bodovat.

Domácí posíleni o tři borce z "A" mužstva nastoupili do utkání s jasným cílem získat tři body. Od prvních minut se hrálo podle papírových předpokladů a už v šesté minutě Dobrovičtí otevřeli skóre zásluhou Davida Miškovského, který o pár minut později musel vinou zranění ze zápasu odstoupit. Ve 20. minutě zvýšil domácí vedení Mráček, soupeřova brankáře však překonal až na druhý pokus. Na 3:0 upravil ve 23. minutě Pavlíček střelou na bližší tyč po přesné přihrávce Radka Miškovského. Hráči Dobrovic měli otěže utkání pevně ve svých rukou a soupeře až na výjimky do svého pokutového území nepouštěli. Ve 33. minutě navíc domácí po rychlém přechodu přidali chytrou ranou Černého čtvrtou
branku.

Hosté se v prvním poločase výraznější šanci nevypracovali. Také ve druhém poločase se pokračovalo za stálého tlaku dobrovické rezervy. Už v 53. minutě střídající Jílek protáhl pěknou ranou Milana Zachaře, o šest minut později však Mráček využil podklouznutí Auera a překonal hostujícího gólmana popáté. Tím brankostroj Dobrovic neskončil. V 61. minutě sice Mráčkovi utekl míč vedle branky, o minutu později se po rohovém kopu prosadil Pečínka. Domácí utkání proměnili ve svou exhibici a za stavu 6:0 pokračovali v obléhání řepovské branky. Sedmou branku přidal v 65. minutě Pavlíček, kdy mu vybojovaný míč předložil Mráček. Dočkal se i střídající Jirásek, který po dvou minutách pobytu na hřišti vstřelil poslední branku Dobrovic v tomto zápase. Domácí měli ještě několik šancí, žádná se už ale neujala. Čisté konto Kortusovi pokazil v závěru střídající Jan Vaněk. Po dlouhém pasu mezi obránce obešel brankáře a pouze
zkorigoval nelichotivé skóre na konečných 8:1.

• Branky: 20. a 59. Mráček, 23. a 65. Pavlíček, 6. David Miškovský, 33. Černý, 62. Pečínka, 72. Jirásek - 87. Jan Vaněk