Datum: 23. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Řepov - TJ Sokol Kosořice "A" 0:5 (0:3)

V úvodním kole nového ročníku okresního přeboru cestovali fotbalisté Kosořic do Řepova na půdu nováčka soutěže. Hosté hned na úvod řešili trable se sestavou.

Jen jedenáct minut potřebovali Kosořičtí na rozehřátí. Pak si totiž na Sabolův rohový kop naskočil Batala a parádní hlavičkou otevřel skóre. O třináct minut později se skóre měnilo znovu, to když se k přímému kopu postavil Sabol a střelou z 25 metrů přes zeď se nemýlil – 0:2 pro hosty. Hájkovi svěřenci vedli po zásluze. Domácím vázla kombinace a tak hosté měli převahu. Do slibných příležitostí se dostali Sabol a Malík. Hosté hráli pozorně v obraně a v případě šance ji dokázali zužitkovat. Třetí gól přidaly Kosořice ve 43.minutě, kdy si na Sabolovu standartku naskočil Batala a jeho hlavička opět mířila přesně.

Kosořičtí nastoupili do druhého poločasu s cílem navázat na herní projev z úvodního dějství. Domácí však začali lépe než v prvním poločase. Navíc hostující Štecher vinou vážného zranění musel odstoupit ze hry. Ke střele zpoza vápna se protáhl řepovský Uher a kosořického brankáře zachránila tyč. O chvíli později domácí opět zahrozili. Do šance se dostal Štěpán, ale výborně zasáhl pozorný Kraus a vyrazil míč na rohový kop. Po dvaceti minutách hry druhého poločasu se opět ukázali hosté. A svůj hattrick dovršil Batala, když si opět naskočil na přesný centr Pokorného a zvýšil na čtyřbrankový rozdíl. S každým přibývajícím gólem aktivita domácích klesala a Řepov už se na zdramatizování zápasu nezmohl. Naopak v 71. minutě přidal Valdman pátý gól nekompromisní střelou pod břevno a Kosořice zvítězily v prvním zápase 5:0. Hosté ve zbývajících minutách mohli skóre ještě navýšit, brankáře Gerega už ale nepřekonali.

• Branky: 11., 24. a 66. Batala, 24. Sabol, 71. Valdman
  • Rozhodčí: Chlastáková - Žmolík, Vlčko (delegát Paulus)